Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

[TRANSMISJA NA ŻYWO] Efektywność energetyczna w praktyce samorządów

Podziel się
Oceń

W dniu 12 października 2017 r. w godz. od 9.30 do 15.00 odbywała się w sali kinowej ZCAS przy al. Piasta 26 konferencja pn. „Efektywność energetyczna w praktyce samorządów" Zapraszamy na transmisję.


Napisz komentarz

Komentarze

super 12.10.2017 20:33
Konferencja zawierała duzo ciekawych tematów.Prelegenci na wysokim poziomie.Dziękujemy ,że odbyła sie właśnie w Złotowie.Jesteśmy z tego dumni i bedziemy wdrazać w zycie nowe technologie.

Wdrażać wdrażać 12.10.2017 23:09
Będą latać dwa drony nad jednym kominem.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: I kto tu jest złodziejem Treść komentarza: Ulradłem rower, sprzedałem rower. Na decyzję o tym, czy jestem złodziejem poczekam aż wyrok się uprawomocni. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: Szambo Treść komentarza: Wstyd dla burmistrza, że nie potrafi przemówić do rozsądku takiemu co tylko pieniądze podatników w głowie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama