Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jakich ubranek nie może zabraknąć w dziecięcej szafie?

Choć ubranek dla dzieci nie brakuje, a producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych modeli, warto postawić na tradycyjne ciuszki, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie powinno ich zabraknąć w żadnej, dziecięcej szafie. O jakich, uniwersalnych modelach mowa?
  • 05.07.2021 13:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Jakich ubranek nie może zabraknąć w dziecięcej szafie?

Spodenki dla chłopców i dziewczynek

Dzieci większość czasu spędzają na zabawie, dlatego należy wybierać ubranka dla maluchów, które nie będą krepowały ich ruchów. Warto przyjrzeć się w szczególności spodenkom - dla chłopców mamy do wyboru dresowe oraz spodnie typu baggy. Są one doskonałą alternatywą dla jeansów bądź spodni materiałowych, które nie sprawdzają się podczas szalonej zabawy. Dziewczynki natomiast warto zaopatrzyć w czarne legginsy dla dziewczynki lub tak jak w przypadku chłopców, w spodnie dresowe damskie bawełna. Wbrew pozorom można je nosić nie tylko w domu - doskonale sprawdzą się podczas spaceru czy nawet do przedszkola. Jesienią i zimą wybieramy oczywiście długie spodnie, latem zaś postawmy na cienkie i krótkie. Dla dziewczynek dobrą propozycją na cieplejsze, wiosenne dni, są legginsy o kroju 3/4.

Koszulki na każdą okazję

Koszulki w ilości co najmniej kilkunastu sztuk powinny znaleźć się w każdej, dziecięcej szafie. Jest to element garderoby, który najczęściej ulega zabrudzeniom, na przykład podczas jedzenia, stąd zawsze warto mieć pod ręką koszulkę na zmianę. Koszulki, w przeciwieństwie do koszul czy sztywnych bluzek, są prost uwielbiane przez najmłodszych. Dla chłopców i dziewczynek doskonałą propozycją są zwykłe t-shirty - jednokolorowe bądź w ciekawe wzory. Latem możemy postawić na koszulki typu bokserka, czyli z odkrytymi ramionami. Jeżeli szukamy nieco bardziej eleganckich modeli, to świetnym wyborem będą polówki. W szczególności sprawdzają się one w przypadku chłopców, których chcemy ubrać elegancko. Koszulki można zestawiać ze spodniami bądź w przypadku dziewczynek także z sukienkami. Zimową porą dobrze jest ubierać dziecko w koszulki z długim rękawem, zwłaszcza jeżeli w pomieszczeniu nie jest zbyt ciepło.

Ubranka dla niemowlaka

Wśród ubranek niemowlęcych naprawdę mamy w czym wybierać, lecz w rzeczywistości maluchom nie jest potrzebne do szczęście zbyt wiele. Ubranka niemowlęce, na które warto postawić, to przede wszystkim body z krótkim i długim rękawem. Te pierwsze sprawdzą się idealnie w chłodniejsze dni, zaś body z krótkim rękawem jest dobrym wyborem na wiosnę czy lato. Zimą do body z długim rękawem dobierzmy długie spodnie dresowe bądź legginsy. Wśród ubranek dla niemowlaków znajdziemy również różne modele rampersów, które z powodzeniem zastąpią koszulkę oraz spodenki (lub bloomersy). Maluszek może nosić je zarówno w ciągu dnia, jak i ubierać do spania. Oczywiście warto wyposażyć niemowlaka także w krótkie spodenki oraz koszulkę - takie zestawienie będzie dobrym wyborem w szczególności na większe wyjścia, gdy chcemy, aby maluch wyglądał elegancko. W szafie niemowlęcia nie może zabraknąć także kolorowych skarpetek, które powinny być wykonane z elastycznych materiałów. Niemowlęta uwielbiają je ściągać, dlatego warto ułatwić im nieco zadanie, wybierając lżejsze modele skarpetek. 

 

--- Artykuł sponsorowany ---


Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: mieszczuchTreść komentarza: Nie mów hop. Rada go pewnie nie odwoła, Wojewoda może wyda zarządzenie zastępcze o odwołaniu, Kopinke się może odwoła od zarządzenia, jedna instancja, druga instancja. To może trwać latami. Pan Kopinke nie bez powodu się wyprowadził na wieś. Wszak wieśniacy się znają i wiedzą jak doić dojną krowę.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 12:21Źródło komentarza: Radny Tomasz Kopinke do odwołania. Wojewoda wezwał Radę Miejską do działaniaAutor komentarza: Bez kręgosłupa moralnegoTreść komentarza: Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa…Data dodania komentarza: 27.03.2026, 12:05Źródło komentarza: Radny Tomasz Kopinke do odwołania. Wojewoda wezwał Radę Miejską do działaniaAutor komentarza: JanTreść komentarza: Złotów chaosem stoi!!Data dodania komentarza: 27.03.2026, 11:58Źródło komentarza: Radny Tomasz Kopinke do odwołania. Wojewoda wezwał Radę Miejską do działaniaAutor komentarza: JolaTreść komentarza: Prosta sprawa a ciągnie się miesiącami. Sam powinien zrezygnować i powiedzieć PRZEPRASZAM, nie doczytałem przepisów w tej sprawie.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 11:56Źródło komentarza: Radny Tomasz Kopinke do odwołania. Wojewoda wezwał Radę Miejską do działaniaAutor komentarza: Rozliczenia czasTreść komentarza: Kłamstwo ma krótkie nogi. Dobrze, że wojewoda zakończy ten cyrk.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 11:48Źródło komentarza: Radny Tomasz Kopinke do odwołania. Wojewoda wezwał Radę Miejską do działaniaAutor komentarza: TrueTreść komentarza: Co z jego „kolegami”, którzy także poświadczali nieprawdę o miejscu zamieszkania jegomościa?Data dodania komentarza: 27.03.2026, 11:39Źródło komentarza: Radny Tomasz Kopinke do odwołania. Wojewoda wezwał Radę Miejską do działania
Reklama
Reklama
Reklama