Programiści z CKZiU na podium

  • 13.12.2019, 20:08
  • Kamil Ceranowski
Programiści z CKZiU na podium
III Turniej Robotów PCE LINE FOLLOWER LEGO rozstrzygnięty. Młodzież reprezentująca Złotów wróciła z pucharem zajmując drugie miejsce w turnieju międzyszkolnym.

W dniu 11 grudnia 2019 r. w Powiatowym Centrum Edukacji w Pile odbył się III Międzyszkolny Turniej Robotów PCE LINE FOLLOWER LEGO pod honorowym patronatem Starosty Pilskiego. W Turnieju wzięły udział drużyny reprezentujące szkoły techniczne z Piły i powiatów ościennych. Każda z drużyn miała za zadanie zaprogramować robota LEGO tak, aby poruszał się on po wyznaczonej trasie. Następnie odbył się wyścig, który z robotów najszybciej pokona tor z przeszkodami. Liczył się jak najszybszy czas przejazdu. W wyniku klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce zajęła drużyna reprezentująca Powiatowe Centrum Edukacji w Pile, natomiast drugie miejsce zajęła reprezentacja Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ze Złotowa. Uczniowie ze Złotowa otrzymali puchar ufundowany przez dyrektora Powiatowego Centrum Edukacji w Pile Piotra Danielewicza oraz nagrody ufundowane przez Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. 

Kamil Ceranowski

Zdjęcia (25)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe