Piła zaciska pasa. Dobra sytuacja finansowa Złotowa na cenzurowanym.

  • 28.11.2019, 11:52 (aktualizacja 29.11.2019, 01:57)
  • Kamil Ceranowski
Piła zaciska pasa. Dobra sytuacja finansowa Złotowa na cenzurowanym.
Prezydent Gminy Piła Piotr Głowski wylicza dlaczego sytuacja gospodarcza Złotowa jest dobra i dzięki komu. Przyczyny jakie wymienił prezydent mają stanowić argument do tego, że burmistrz Adam Pulit nie dołączył do grona samorządowców zwiastujących kryzys gospodarczy pod rządami Premiera Mateusza Morawieckiego.

Źródło: Telewizja ExpressTV

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (39)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zdzich
zdzich 06.12.2019, 14:40
Tak mnie zastanawia ... czy dieta radnego wystarcza na zakup odpowiedniej ilości wazeliny czy też pod koniec miesiąca jest już jazda na sucho?
no no
no no 06.12.2019, 15:10
oprócz diety radni dostali też służbowe laptopy.
jm
jm 29.11.2019, 18:20
Piła - 68 zł za śmieci zmieszane ! A w Złotowie ile ?
jeszcze nie wiadomo
jeszcze nie wiadomo 03.12.2019, 18:34
W Aktualnościach nie ma nic na temat Złotowa, wspomniana opłata 34 zł (za segregowane) dotyczy Piły,
mj
mj 29.11.2019, 18:49
Pytaj radnych, to oni mają moc decyzyjną.
hm
hm 29.11.2019, 11:44
Co ma oznaczać to porównanie pana Głowskiego do Titanica? Że Piła tonie ze "śpiewem na ustach" ? Bo nie rozumiem ...
ob.
ob. 29.11.2019, 07:11
Głowski to super gospodarz, bardzo inteligentny,odważny gość. Ci, co mu do pięt nie dorastają, mogą tylko krytykować, dość prymitywnie zresztą. Taka to nasza "demokracja". Pilanie wybrali w pierwszej turze, po raz kolejny, są zadowoleni. My możemy tylko zazdrościć.
do ob.
do ob. 29.11.2019, 09:59
Mylisz się albo jesteś z PO.
Jurek
Jurek 28.11.2019, 21:52
Ale tępa propaganda Panie Justyna niczym w TVPiS, Złotów jest w dobrej sytuacji gospodarczej na pewno nie dzięki Pulitowi
MaRy
MaRy 29.11.2019, 01:45
Jesteś na tyle tępy, że nie potrafisz odczytać kto jest autorem tej informacji?
Ot i tyle
Ot i tyle 28.11.2019, 23:01
Jurek, ,,pan Justyna" nie jest żadną propagandą, poprostu przekazuje fakt z TV Piła.
Każdy mieszkaniec miasta Złotów, znający miasto Złotów na codzień widzi w jakiej kondycji ono jest. Przecież tyle razy była na ten temat mowa także na tej stronie. To w mediach lokalnych pan burmistrz ogłaszał od czego zależne są inwestycje, podwyżki dla nauczycieli, urzędników czy ostatnio modne uzasadnienia podwyżki śmieciowej. Na tej podstawie każdy z nas może wywnioskować że miasto Złotów jest w dobrej kondycji jeśli pominie się jego mieszkańców.
Gdyby było inaczej nie straszono by nas przed świętami Bożego Narodzenia 100% podwyżkami od osoby za odbiór śmieci.
Tak, jest coś dziwnego w tej kwestii gdyż słyszymy że państwo jest w dobrej sytuacji gospodarczej a samorządy tak jak Piła w kontrze do naciąganego Złotowa w złej. Nie wiadomo czego pan prezydent gminy Piła zazdrości burmistrzowi Złotowa nie pytając o zdanie mieszkańców Złotowa czy oni też mają podobne odczucia co do jego gospodarczej oceny naszego miasta. Czyżby naprawdę nie wiedział na czym polega bezkredytowe uszczelnianie budżetu.
Tak więc ,, Jurek" jak każdy możesz mieć własne zdanie ale uznawanie informacji za ,,propagandę" jest nie na miejscu.
Pilanin
Pilanin 28.11.2019, 19:13
Pan Głowski zazdrości sporej dotacji inwestycyjnej, jaką dostał Złotów (39 mln) i chyba tego, że Prezydent Duda Piłę tylko śmignął a w Złotowie był dużo dłużej i nocował w pod złotowskich Kujankach.
Hiki
Hiki 05.12.2019, 17:05
Ale zaszczyt! Duda dał koncert kawałów i min w Kujankach? Na sucho czy na mokro?
Zlotowianka z urodzenia
Zlotowianka z urodzenia 28.11.2019, 16:15
Co on za bzdury wymyśla? Kto mu to pisze? Złotów nie ma żadnego kredytu! Boi się konkurencji ...
czy to dozwolone?
czy to dozwolone? 28.11.2019, 16:14
Dobrze mówi dr Piotr Głowski.Złotów nie ma komunikacji autobusowej w mieście,nie ma stadionu żużlowego itd.
więc nie można Piły porównać do Złotowa.
Złotów ma duży deficyt.Podarował grunty dzierżawione i przekształcił je w grunty własnościowe.Wzbogacili się niektórzy ale dlaczego tylko niektórzy?A ci co nie mieli ziemi dzierż.powinni dostac dopłatę do mieszkania.
szkoda słów
szkoda słów 28.11.2019, 16:46
Niedawno pojawiła się informacja o końcu żużlowej Polonii. Ja, jako kibic wciąż wierzę i widzę rozwiązania, ale nie mogę przymykać oczu na nogi, które Głowski i jego ekipa wciąż podkładają klubowi. Polonia chyliła się ku upadkowi już wielokrotnie, a teraz znów wisi nad krawędzią. Obecnie nie może liczyć nawet na spotkanie z Głowskim. Włodarze od wielu tygodni, jeśli nie miesięcy cierpliwie czekali aż do końca kiedy musieli poddać klub i wycofać się z sezonu 2020. Taki jest prezydent Piły, co innego mówi i co innego robi.
w polityce wszytko
w polityce wszytko 28.11.2019, 16:21
No właśnie to dlaczego porównał? Dlaczego skłamał ze finansujemy sportu? Dobrze mówi?
Ble
Ble 28.11.2019, 15:12
Jaki portal takie info
{}oo{} --- {}oo{}
{}oo{} --- {}oo{} 28.11.2019, 15:49
Info jest takie, że pilski .........(członek) z platformy robi ludzi w ...........(członka) naszym kosztem. Kłamie że nie dofinansujemy klubów sportowych, porównuje rzeczy nieporównywalne.
OWYŻ
OWYŻ 28.11.2019, 14:13
To co powiedział antyrządowy przedstawiciel Piły to g...no prawda o Złotowie.
W Złotowie nic tylko papier, papier i podwyżki podatków. Poza tym jeśli samorządowcy będą przeciwni rządowi to o żadnych sukcesach nie będzie mowy.
Opozycja opozycją a tylko dlatego że rządzi PiS z demokratycznego wyboru podkopywać
jego działanie stosując pressing społeczny powodowany nakładaniem podwyżek podatków i coraz to nowych danin jest niezrozumiałe dla wyborców.

Hiki
Hiki 05.12.2019, 17:09
Na pewno złotowiacy hucznie oklaskują fakt,że rząd pisu robi deformy takie jak szkolnictwa a płacić za to będzie samorząd. To co on wyrabiają to woła o pomstę do nieba gdyż za nieudolne decyzje nikt nie odpowiada a płacą obywatele. Złotów ma dobrą kondycję bo wasz gajowy ma węża w kieszeni i bardzo ostrożnie wydaje. To wcale nie jest oznaka gospodarności.
London Calling
London Calling 28.11.2019, 13:03
Nic tylko zanucić The Clash - London Calling. W tle konferencji słychać jak ten utwór wybrzmiewa w początkowej fazie.Ktoś nie ściszył telefonu. To bardzo ciekawy zbieg okoliczności, czego Piła nie ma a Londyn ma? Doktor nauk ekonomicznych Piotr Głowski powiedział, żeby absolutnie nie porównywać miast o rożnych wielkościach i prawach po czym niezwłocznie przystąpił do porównania Piły do Złotowa. To przewrotność jest znamienna w PO w wielu kwestiach.
Dla rozluźnienia teledysk The Clash w utworze London Calling https://www.youtube.com/watch?…
Matematyka a polityka
Matematyka a polityka 28.11.2019, 12:49
Basen sportowy w Pile jest o wymiarach niecki 25m x 25 m czyli razem 625m2
Basen sportowy w Złotowie jest o wymiarach niecki 15m x 25 m czyli razem 375m2
Populacja (31.12.2018) liczba ludności w Pile 73 398
Populacja (31.12.2017) liczba ludności w Złotowie 18 441
Powierzchnia basenowa na jednego mieszkańca Piły wynosi 0.00851m2
Powierzchnia basenowa na jednego mieszkańca Złotowa wynosi 0.02033m2
Jan
Jan 28.11.2019, 19:10
Porównanie z d... wzięte!
Bo żeby było "sprawiedliwie" basen w Złotowie musiałby mieć 2x3m lub w Pile 250x250m! (wymiary tylko dla zobrazowania!). Bzdura!
L
L 28.11.2019, 19:19
Wyjaśnij o co chodzi. Porównanie powierzchni użytkowej per capita jest jak najbardziej właściwe.
Jan
Jan 02.12.2019, 06:33
Wielkość basenu nie ma nic wspólnego z ilością mieszkańców! Basen wybudowany np w Okonku (z czego z pewnością mieszkańcy by się cieszyli) nie jest żadną miarą względem ilości mieszkańców ani dla złotowskiego ani pilskiego! Ponieważ w tych miejscowościach JEDEN BASEN po prostu wystarczy.
OT
OT 28.11.2019, 16:09
Basen to dzieło poprzednika!!!!!
Roman
Roman 28.11.2019, 16:13
Ale nie o to chodzi w tej dyskusji.
My Naród
My Naród 28.11.2019, 12:38
POKO to DONOSICIELE , to folksdojcze plujące jadem nienawiści na Polskę !?
wkpl
wkpl 28.11.2019, 13:02
To co tam jeszcze robisz "My Naród" ja bym już dawny wyjechał gdzie pieprz rośnie .Ci co ich obrażasz tkz."folksdojcze" to to sól tej ziemi .Jadem nienawiści to od ciebie jedzie .Tyle w tym temacie
My Naród
My Naród 30.11.2019, 10:14
SLDowskie POdłe KO teczowe zboczenie POkazało jak pluje się na Polskę w Brukseli !! Wstyd donosicielu biedroń i nie tylko!!!!!!!!!!!! To jest sól tej ziemi ! Co ty piszesz wkpl chory jesteś , to do psychola marsz !!
Ja !!!! do My Naród
Ja !!!! do My Naród 30.11.2019, 13:52
Dziadku coś ci się wali w sufit i myślisz że jesteś # My Naród #. Jak już to - Ja Smród -.
Biedroń nie jest że Złotowa ani z tych ziem ale ty jesteś tutejszy i rzygasz na nas pełną gębą.
Na szczęście Złotów jest tolerancyjny a jedna sztuka w twojej osobie nie świadczy o mieszkańcach.

 Patriota
Patriota 29.11.2019, 07:33
wkpl do psychola marsz !!
WAWA
WAWA 28.11.2019, 16:13
Ten My Naród to jest ten od donosicieli.
Donosił, donosi i będzie donosił dlatego pluje jadem i nienawiścią w każdym temacie.
Prawda
Prawda 29.11.2019, 07:35
wawa do psychola marsz !! Dużo tu tych folksdojczów broniących swoich donosicieli !! Neotargowico won do berlina makreli dupę wycierać !!
Do Prawda
Do Prawda 29.11.2019, 10:23
/Prawda/ rzeczywiście musisz być Komunistą ze wschodu szkolonym przez moskiewskich Towarzyszy skoro nas mieszkańców zachodniej Polski uważasz za folksdojczów.
To co robisz pokazuje że nie szanujesz Polaków z którymi mieszkasz, ciekawe tylko dlaczego jeszcze nie wróciłeś do swoich.
Ubliżając Polakom wyjeżdżającym do pracy jako opiekunowie ludziom starszym wydajesz sam sobie świadectwo.
Jak kiedyś byłeś wrzodem komunistycznej Polski, tak obecnie jesteś nim w dzisiejszej demokracji.
Co ty tu jeszcze robisz?
Słabe
Słabe 28.11.2019, 12:19
Prezydent Piły to czynny funkcjonariusz POKO, mimo że ma rekordowy wpływy do gminy to zgodnie z narracją Schetyny "Im lepiej tym gorzej" ogłasza farmazony jako frymuśny dyżurny samorządowy. To nowa strategia, destabilizować przez przyczółki samorządowe. Dobrze, że mamy rozsądnego burmistrza, który nie nabiera się na te gierki.
PM
PM 28.11.2019, 13:17
Co to za gwara? Słowo "frymuśny" to od was za Buga? Przywieźliście ją do nas w wagonach bydlęcych.
Magda
Magda 28.11.2019, 16:10
Tak, do was platformowych folksdojczów te słowo przyjechało w wagonie z wschodu. Jakie to znamienne, pogarda wobec wschodniej Polski była szczególnie widoczna jak Tusk rządził Polską. Jak mocno musisz mieć ubogi zasób słów jeżeli to słowo jest tobie obce.

Pozostałe