Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Konsultacje w sprawie komunikacji miejskiej w Złotowie [VIDEO]

Podziel się
Oceń

Nagranie ze spotkania w Urzędzie Miasta dotyczącego uruchomienia komunikacji miejskiej w Złotowie
  • Źródło: https://www.facebook.com/pilska.tv


Napisz komentarz

Komentarze

Jagoda 11.06.2019 12:26
Z góry widać że to nie są konsultacje tylko spotkanie z omówieniem wariantów. Zresztą choć bez udziału mieszkańców są one podobne do tych dot. OZE a efekt mizerny. Ciekawe jak zostanie rozwiązana pętla na ul Jeziornej bo jak słychać mieszkańcy Leśnej mogą nie godzić się na przejazd a co z mieszkańcami Jeziornej. Co z zwężeniami drogi i położonymi gęsto progami. Przecież tam stopień hałasu wzrośnie kilkukrotnie. Mówi się o budowie pętli za Dworcem ale jak to rozumieć, czy miasto jest przygotowane do finansowania takiej inwestycji i czy z tego powodu nie podniesie podatków. Wskazując wytyczoną trasę mówi się że komunikacja rozwiąże niby problem wożenia dzieci do szkół i przedszkoli. Narzuca się przy tym pytanie w jakim czasie rodzić z dziećmi dojedzie do szkoły Nr 3 i w jakim czasie powróci do domu. Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się rozpisywać ale jest jeszcze jedno podstawowe pytanie czy zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami ulic szczególnie domów jednorodzinnych przy których ma przebiegać trasa komunikacji miejskiej szczególnie tymi wokół których ma przebiegać pętla autobusowa.

Pawełek 12.06.2019 11:14
Konsultacje były w poniedziałek. To trzeci etap konsultacji. Przyszedł kto chciał, kto się interesuje. Nie miało znaczenia jaki ma dom.

Zatopek 12.06.2019 13:32
Pawelek, szanowny panie co ma dom do konsultacji w sprawie komunikacji miejskiej.

podstawowe pytanie 12.06.2019 13:54
" Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się rozpisywać ale jest jeszcze jedno podstawowe pytanie czy zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami ulic szczególnie domów jednorodzinnych "

LK 10.06.2019 23:51
W tym kierunku trzeba iść nie oglądając się na maruderów. Dużo wartości dodanych poprzez wprowadzenie nowoczesnej komunikacji w Złotowie.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: I kto tu jest złodziejem Treść komentarza: Ulradłem rower, sprzedałem rower. Na decyzję o tym, czy jestem złodziejem poczekam aż wyrok się uprawomocni. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: Szambo Treść komentarza: Wstyd dla burmistrza, że nie potrafi przemówić do rozsądku takiemu co tylko pieniądze podatników w głowie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama