Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Konsultacje w sprawie komunikacji miejskiej w Złotowie [VIDEO]

Podziel się
Oceń

Nagranie ze spotkania w Urzędzie Miasta dotyczącego uruchomienia komunikacji miejskiej w Złotowie
  • Źródło: https://www.facebook.com/pilska.tv


Napisz komentarz

Komentarze

Jagoda 11.06.2019 12:26
Z góry widać że to nie są konsultacje tylko spotkanie z omówieniem wariantów. Zresztą choć bez udziału mieszkańców są one podobne do tych dot. OZE a efekt mizerny. Ciekawe jak zostanie rozwiązana pętla na ul Jeziornej bo jak słychać mieszkańcy Leśnej mogą nie godzić się na przejazd a co z mieszkańcami Jeziornej. Co z zwężeniami drogi i położonymi gęsto progami. Przecież tam stopień hałasu wzrośnie kilkukrotnie. Mówi się o budowie pętli za Dworcem ale jak to rozumieć, czy miasto jest przygotowane do finansowania takiej inwestycji i czy z tego powodu nie podniesie podatków. Wskazując wytyczoną trasę mówi się że komunikacja rozwiąże niby problem wożenia dzieci do szkół i przedszkoli. Narzuca się przy tym pytanie w jakim czasie rodzić z dziećmi dojedzie do szkoły Nr 3 i w jakim czasie powróci do domu. Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się rozpisywać ale jest jeszcze jedno podstawowe pytanie czy zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami ulic szczególnie domów jednorodzinnych przy których ma przebiegać trasa komunikacji miejskiej szczególnie tymi wokół których ma przebiegać pętla autobusowa.

Pawełek 12.06.2019 11:14
Konsultacje były w poniedziałek. To trzeci etap konsultacji. Przyszedł kto chciał, kto się interesuje. Nie miało znaczenia jaki ma dom.

Zatopek 12.06.2019 13:32
Pawelek, szanowny panie co ma dom do konsultacji w sprawie komunikacji miejskiej.

podstawowe pytanie 12.06.2019 13:54
" Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się rozpisywać ale jest jeszcze jedno podstawowe pytanie czy zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami ulic szczególnie domów jednorodzinnych "

LK 10.06.2019 23:51
W tym kierunku trzeba iść nie oglądając się na maruderów. Dużo wartości dodanych poprzez wprowadzenie nowoczesnej komunikacji w Złotowie.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Większość inwestycji była przygotowana przez byłego burmistrza, obecna burmistrz lansuje się na tym, nic innego dla Jastrowia nie robi, lansuje się sweet fociami z suszonymi zębami. Zebrało się Towarzystwo Wzajemnej Adoracji razem się popierając, szczególnie w braniu pieniędzy (Winkowska 20 tys. zł miesięcznie, prawie jak premier) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Rada Miejska jednogłośnie poparła burmistrz Ewę Winkowską. Absolutorium za wykonanie budżetu 2025 przyznane Autor komentarza: kind Treść komentarza: jest na olx oferta więc pewnie tak. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 21:48 Źródło komentarza: Plaża czy bloki- to nie żaden wybór. . Arkadiusz Janczewski odpowiada na nieprawdziwe tezy wokół Wioślarskiej zawarte w artykule w lokalnej gazecie Autor komentarza: Bartas Treść komentarza: Jechałem, super sprawa! Gratulacje! Ruch rowerowy już jest!🤩 Momentami pozostaje do wyrugowania barszcz Sosnowskiego. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:35 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Majk Treść komentarza: Możliwe, że skończy się segregacja wiernych.. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:18 Źródło komentarza: Zmiany w parafiach powiatu złotowskiego. Nowi proboszczowie i przejścia na emeryturę Autor komentarza: Tiry aby sie wyminąć to jak? Treść komentarza: Drzewa nad drogami chocby po jednej stonie powinny byc wyciete aby poszerzyc drogi bo na dzisiejsze czasy sa po prostu za waskie. Nowe drzewa sadzić ale za rowami a nie tuz przy drodze Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:23 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Ekolog Treść komentarza: Tylko nie obcinać tych drzewek jak w Złotowie przed sądem a dużo podlewać deszczówką . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:52 Źródło komentarza: V edycja „Krzewimy Krzewy” w Paruszce. Wspólne sadzenie, edukacja i dobra zabawa
Reklama
Reklama
Reklama