Konsultacje w sprawie komunikacji miejskiej w Złotowie [VIDEO]

  • 10.06.2019, 23:26 (aktualizacja 10.06.2019, 23:42)
  • Żródło: https://www.facebook.com/pilska.tv
Konsultacje w sprawie komunikacji miejskiej w Złotowie [VIDEO]
Nagranie ze spotkania w Urzędzie Miasta dotyczącego uruchomienia komunikacji miejskiej w Złotowie

Źródło: https://www.facebook.com/pilska.tv

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jagoda
Jagoda 11.06.2019, 12:26
Z góry widać że to nie są konsultacje tylko spotkanie z omówieniem wariantów. Zresztą choć bez udziału mieszkańców są one podobne do tych dot. OZE a efekt mizerny. Ciekawe jak zostanie rozwiązana pętla na ul Jeziornej bo jak słychać mieszkańcy Leśnej mogą nie godzić się na przejazd a co z mieszkańcami Jeziornej. Co z zwężeniami drogi i położonymi gęsto progami. Przecież tam stopień hałasu wzrośnie kilkukrotnie.
Mówi się o budowie pętli za Dworcem ale jak to rozumieć, czy miasto jest przygotowane do finansowania takiej inwestycji i czy z tego powodu nie podniesie podatków. Wskazując wytyczoną trasę mówi się że komunikacja rozwiąże niby problem wożenia dzieci do szkół i przedszkoli. Narzuca się przy tym pytanie w jakim czasie rodzić z dziećmi dojedzie do szkoły Nr 3 i w jakim czasie powróci do domu. Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się rozpisywać ale jest jeszcze jedno podstawowe pytanie czy zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami ulic szczególnie domów jednorodzinnych przy których ma przebiegać trasa komunikacji miejskiej szczególnie tymi wokół których ma przebiegać pętla autobusowa.
Pawełek
Pawełek 12.06.2019, 11:14
Konsultacje były w poniedziałek. To trzeci etap konsultacji. Przyszedł kto chciał, kto się interesuje. Nie miało znaczenia jaki ma dom.
Zatopek
Zatopek 12.06.2019, 13:32
Pawelek, szanowny panie co ma dom do konsultacji w sprawie komunikacji miejskiej.
podstawowe pytanie
podstawowe pytanie 12.06.2019, 13:54
" Ogólnie rzecz biorąc nie ma co się rozpisywać ale jest jeszcze jedno podstawowe pytanie czy zostały przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami ulic szczególnie domów jednorodzinnych "
LK
LK 10.06.2019, 23:51
W tym kierunku trzeba iść nie oglądając się na maruderów. Dużo wartości dodanych poprzez wprowadzenie nowoczesnej komunikacji w Złotowie.

Pozostałe