Zniszczyć Kościół - kolejna odsłona

  • 17.05.2019, 11:45
  • Piotr Janusz Tomasz
Zniszczyć Kościół - kolejna odsłona

Renata Beger zamierza smrodzić w powiecie złotowskim. Tak przynajmniej wynika ze słów protestujących, którzy nie chcą dopuścić do budowy ogromnej chlewni w Nowym Dworze. Oczywiście uspokajam, niniejszy felieton nie będzie o byłej działaczce Samoobrony, którą do polityki, na nasze nieszczęście, namówił kilka lat temu pewien mieszkaniec Krajenki. Pierwszeństwo należy się bowiem Tomaszowi Sekielskiemu – niekwestionowanemu bohaterowi europejskich marksistów, który przyłożył duchowieństwu tak solidnie, że aż Mariusz Leszczyński (złotowski Michnik) "zawył z przerażenia", po czym "wyskrobał" pełen fałszywej troski felieton.

 

Renata Beger, Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski zasłynęli w 2006 roku, "robiąc smród" wokół PiS. Chodzi o nagranie autorstwa dziennikarzy TVN i "polityczki" Samoobrony, które poprzedziło hiciora zatytułowanego "urodziny Hitlera 9 miesięcy później". Przypominam, że dokonane zostało ukrytą kamerą, a przedmiotem nagrania były negocjacje polityczne (zdaniem bohaterki i realizatorów dokumentu nosiły znamiona korupcji politycznej). Ich działania oraz aktywność Donalda Tuska, Bronisława Komorowskiego (i wielu innych uczciwych z PO/SLD/PSL) spaliły wówczas na panewce. "Kurwiki w oczach" prowokatorki nie spowodowały bowiem erekcji/reakcji w narodzie. Tłumy nie wyszły na ulice, by obalić rząd Kaczyńskiego za rzekomą korupcję. Na dodatek prokuratura umorzyła sprawę, nie dopatrując się znamion przestępstwa. Teoretycznie zatem nic się nie stało. Smród jednak pozostał, co pokazał papierek lakmusowy, a dokładnie kartka wyborcza, bo PiS z hukiem przegrał kolejne wybory.

 

Tomasz Sekielski ("niezależny dziennikarz wywodzący się z TVN") przez następne lata rozwijał swój talent, stając się prekursorem tego rodzaju dziennikarstwa. Jego determinacja została w końcu nagrodzona. Zwieńczeniem było zdobycie złotego runa (około 450 tysięcy złotych). To właśnie dzięki zebranym funduszom (razem z bratem) uwiecznił epokowe odkrycie, że ułamkowa część duchowieństwa posiada homoseksualne skłonności, które łączy z pociągiem seksualnym do nieletnich. W tym miejscu warto wspomnieć, że większość bohaterów filmu Sekielskiego (jeśli nie wszyscy) ma swoje CV zapisane w Instytucie Pamięci Narodowej. Oczywiście w dziale z TW.

 

Emisję superprodukcji Sekielskiego, która zatytułowana została "Tylko nie mów nikomu", poprzedziła potężna akcja reklamowa. Jej efekt był tak piorunujący, że nawet znajomi Mariusza Leszczyńskiego, i to zapewne jedynie po zobaczeniu zwiastuna, przestali chodzić do kościoła. Mniej zorientowanych informuję, że można o tym przeczytać w wyłyżeczkowanym przez złotowskiego Michnika felietonie. Sam film obejrzało w internecie 16 milionów osób. Oczywiście zręcznie zrobione "dzieło" spełnia oczekiwania przeciętnego Kowalskiego. Pozwala mu bowiem całkowicie wyłączyć myślenie. Wnioski po projekcji nasuwają się bowiem same. Dlatego nie mam wątpliwości, że doczekam się odcinka "Familiady", w którym na pytanie Karola Strasburgera o skojarzenie ze słowem ksiądz, najwyżej punktowaną odpowiedzią będzie: pedofil.

 

Od lat badam akta Instytutu Pamięci Narodowej. Wiem w jaki sposób UB/SB niszczyło najlepszych kapłanów i oddanych Bogu i Ojczyźnie świeckich. Przykładem ks. Jerzy Popiełuszko, który był torturowany i zamordowany przez sowieckie służby. Młodszym Czytelnikom wypada przypomnieć, że był to Kapłan Niezłomny, któremu komunistyczna propaganda zarzucała odprawianie seansów nienawiści, sugerowała związek z kobietą itp. Przykładem także tysiące innych bohaterskich księży. Na Krajnie, w kontekście walki z Kościołem, warto przytoczyć wytyczne funkcjonariusza Drozdowskiego, który nakazywał agenturze kompromitowanie kandydatów do Wyższego Seminarium Duchownego oraz samych księży. Należy dodać, że katalog metod był szeroki, a większość "newsów", które miały pogłębić niechęć wiernych do duchowieństwa, powstawała jedynie w wyobrażni funkcjonariuszy z Wydziału IV. Niestety skutecznymi realizatorami ich pomysłów byli (obok pożytecznych idiotów) m.in. TW, którzy w sposób bezwzględny niszczyli Kościół. Interesujące, że często były to osoby przebywające w bezpośrednim otoczeniu kapłanów. To także powinno być nauką dla współczesnego duchowieństwa, które m.in. w powiecie złotowskim nie stroni od pokazywania się w towarzystwie niewierzących katolików lub ateuszy. Mowa oczywiście o ludziach, którzy lansują program sprzeczny z nauką Kościoła: aborcję, promocję LGBT itp. Przy okazji zapraszam złotowskich duchownych do lektury felietonów/artykułów Mariusza Leszczyńskiego. Przypomnienia sobie tekstu, który bezpośrednio dotyczył ks. Kalinowskiego. Odkurzenia listu proboszczów złotowskich do pewnej redakcji...

 

Oczywiście żal mi ofiar pedofilów. Współczuję im z całego serca. Nie rozgrzeszam też w żaden sposób księży-homoseksualistów, którzy wśród duchownych stanowią jedynie ułamek procenta, że dali upust swoim dewiacjom. Stanowczo nie zgadzam się jednak na linczowanie całego Kościoła, bo jako człowiek wierzący jestem jego częścią. Mam prawo go bronić i zamierzam to robić. To obowiązek każdego katolika. Dość robienia smrodu wokół naszej wiary. Panie i Panowie lewaki, koniec harców. Non possumus. A może lepiej operować bliskim Wam językiem? Może wtedy lepiej zrozumiecie? Także no pasarán!

 

Na koniec przypominam, że film Sekielskiego dotyka niewielkiego obszaru występowania pedofilii. Pomija ją np. wśród nauczycieli, w świecie kultury (przypominam słynny przypadek "Polskich Słowików") lub w otoczeniu celebrytów. Interesujące, że nie słychać zapowiedzi, że będzie zbiórka i tego rodzaju dokument kiedyś powstanie. Nikt nie krzyczy, że jest potrzebny. Czy zatem zgwałceni przez celebrytów to gorszy sort ofiar? Chciałbym również przypomnieć panu Leszczyńskiemu, który z takim zaangażowaniem wtóruje lewackiej orkiestrze, że także na Krajnie tego rodzaju przypadki miały miejsce. Po wojnie urzędnik pochodzący z Zakrzewa zgwałcił dziewięcioletnią dziewczynkę, inny, pracujący w powiecie nakielskim, napastował seksualnie piętnastoletnią dziewczynkę z Lipki. Przypominam też, że w naszym regionie, i to w czasach III RP, u jednego z pedagogów znaleziono dziecięcą pornografię. Był wyrok, a po jego zatarciu dalsza praca w oświacie. Przypominam również, że świat dziennikarski nie jest wolny od pedofilii. Sprawa Jimmiego Savila z BBC jest tego najlepszym przykładem. To był szanowany i nagradzany dziennikarz... W tym momencie naszła mnie taka myśl. A może warto zastosować analogię, po którą tak chętnie sięgają niektórzy redaktorzy w przypadku Kościoła, i przyjrzeć się ludziom pióra? Oczywiście głównie tym wynoszonym na piedestał.

 

Piotr Tomasz

Krajeńskie Towarzystwo Historyczne

 

ps. Z filmu Sekielskiego wycięty został Marek Lisiński (występuje w zwiastunie). Jak podaje Wirtualna Polska: "były kontrowersje wokół niego. Władze diecezji płockiej, na terenie której mężczyzna w dzieciństwie został skrzywdzony przez duchownego, udostępniły fragmenty jego listów. Lisiński pisał w nich do biskupa płockiego, że jeśli Kościół wypłaci mu 200 tys. zł odszkodowania, zrzeknie się wszelkich roszczeń i zamknie fundację "Nie lękajcie się", którą założył, by pomagać ofiarom księży".

Piotr Janusz Tomasz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (165)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JAN
JAN 26.10.2020, 20:53
NA CZYJE ZLECENIE PISZESZ I BREDZISZ KLAMCO - CO NAZYWASZ NAGONKA - PRAWDE POKAZANA PRZEZ SEKIELSKICH - NIEWAZNE JAKI TO PROCENT PRZEKLECI SA CI KTORZY SIE PRAWDY WYPIERAJA I WIESZ DOSKONALE ZE PROCENT JEST NIEMALY - A SMROD WOKOL NASZEJ WIARY ROBISZ TY I KSIEZA , KLER , KTORY ZAPRZEDAL SIE POLITYCE , MAMONIE , SWA PYCHA I BUTA ZNIECHECIL DO SIEBIE WIERNYCH , SWYM SZCZUCIEM I KLAMANIEM W SPRAWIE LGBT , SWA NIETOLERANCJA A TERAZ SWYM STOSUNKIEM DO PROTESTOW W SPRAWIE ABORCJI - A TY AZ DRZYSZ Z NIENAWISCI JAK ZOBACZYSZ KSIEDZA Z KIMS KTO CI SIE NIE PODOBA - MOWIE CI WIEC ZNIKNIJ STAD - SZCZEZNIJ .
jolka
jolka 27.08.2020, 21:04
mam nadzieje ze doczekasz tego odcinka - bo kler robi co moze by tak bylo nadal .nie kreuj swojej nowej historii a to co teraz sie w Polsce dzieje i to co robia twoi kolesie z pidojnej zmiany doczeka sie rozliczenia .
DPZ
DPZ 28.08.2020, 17:46
jolka, i po co ten jad.
Toć towarzysze twoi protoplaści mówili - tiszej budziesz dalsze jedziesz.
Po co ten jad, wolność, Demokracja, pluralizm i diabeł wie co jeszcze pozwala tobie na obrażanie wszystkich w brukowym języku.
Dziwne ale ,,Jolka" uspokój się.
ADELAJDA
ADELAJDA 24.06.2020, 22:54
BREDZISZ GOSTKU .W SWOJEJ HISTORII KOSCIOL SIEGNAL DNA - POLSKI KOSCIOL - PAZERNOSC , OBLUDA , KLAMLIWOSC , UPOLITYCZNIENIE A TYM SAMYM SIANIE NIENAWISCI I DZIELENIE WIERNYH , AFERY SEKSUALNE WSZELKIEJ MASCI ,PROFANACJA JASNEJ GORY- NIEUPRAWNIENI LUDZIE Z AMBON NAWOLUJA DO NIENAWISCI - POROWNUJESZ BEGEROWA I INNYCH ZE ZBOCZONYMI FACETAMI W SUKIENKACH A NIEKTORZY NAWET W PURPUROWYCH BERETKACH - NIECNY ZES . DODAM A WLASCIWIE ZAPYTAM - CZY W IPN DOCZYTALES SIE DLACZEGO W CZASIE INSUREKCJI KOSCIUSZKOWSKIEJ W WARSZAWIE I KRAKOWIE POWIESZONO PARU GOSCI W SUKIENKACH , CZY DOCZYTALES SIE MOZE CO TO BYLA TARGOWICA CZY SLYSZALES O ZDRAJCY GRUDZINSKIM - I NIE PLUJ PORZADNYM LUDZIOM W TWARZ SWA MIERNOSCIA .
Fela
Fela 01.03.2020, 22:29
widać że autorowi artykułu jad nienawiści zżera szare komórki, to chory człowiek, pieniacz, broniąc Kościół który głosi zasadę ,,miłuj bliźniego swego jak siebie samego" publicznie działa wbrew temu, jak bp Jędraszewski. PS - Beger puszcza oko do Kaczyńskiego i Rydzyka, więc dlaczego oceniana jest przez PT negatywnie?
Zenek
Zenek 07.09.2019, 13:58
Autor pisowski judasz przekonuje ze prawda jest nieprawda !!! Co do Kościoła to sam sie zżera - poprzez udział w polityce , poprzez zachłanność i pazerność , poprzez wszelkie afery zamiatane pod dywan w tym seksualne a w tym pedofilskie ! Gdzie jeszcze do niedawna przed filmem Pana Sekrlskuego były haniebnie ukrywane a ofiary wręcz dyskryminowane ! Życie wielu księży i ich zwierzchników a niewiele wspólnego z Ewangelia i naukami Jezusa - nimi rządzi mamona ! Czy kiedykolwiek odwiedził Was ksiądz w domu poza kolęda ??? Czy ceny i dochody z usług kościelnych da jawne ??? Cześć prawdy ukazana w filmie Sekelskuego podrażniła Kościół śle nie spowodowała ze uderzył sie w pierś ! Nie neguje księży bohaterów bo tak jak i wśród ludzi normalnych tam tez tacy są !!! Odwoływanie sie autora artykułu ze w innych środowiskach są tez np . pedofile jest haniebne !!!!!!!
SENATOR
SENATOR 24.06.2020, 22:58
CO SIE DZIWISZ KOSCIELNY PIES . DUDA RZEKL , ZE ZA PO RUSCY NAPADLI NA UKRAINE I WINNA PO TEN ZAS SZALENIEC MOWI , ZE GDZIE INDZIEJ TEZ SA ZBOKI - PODOBNI .
Marcin Łangowski
Marcin Łangowski 20.08.2019, 21:22
Panie Tomaszu.
Dość pobieżnie przeczytałem ten artykuł, lecz muszę Panu coś wytknąć. Jest pan historykiem, dlaczego więc sięga się pan do tak bardzo negatywnej oceny znajomych p. Leszczyńskiego. Dla jasności, ja nie jestem znajomym atakowanego redaktora. Uważam, że wystawiona przez pana ocena "znajomych" obniża moją ocenę pana jako historyka
wf
wf 21.08.2019, 13:27
W felietonie odnosi się do felietonu. Jak miał to inaczej nazwać, jak nazwać znajomych o których tamten pisał?
Celestynka
Celestynka 06.08.2019, 23:53
Piotr Tomasz to osobnik wymagający specjalnej troski, niesamowity pieniacz kręci faktami jak przysłowiowy Żyd Księżycem (idealnie nadaje się do TVPiS). Człowieku, skąd w tobie katoliku tyle nienawiści do bliźniego? Plujesz jadem na lewo i prawo jak kobra królewska. Tak się nakręcasz że niedługo padniesz na zawał. Lokalny Don Kichot ryczący jak lew a za chwilę padnie jak mucha. Walczysz człowieku w pojedynkę ze wszystkimi ale jak ci się powinie noga nawet pies z kulawą nogą na ciebie nie spojrzy.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 19.08.2019, 22:08
Dziękuję "Celestynko" za miłe słowa. Postaram się dalej ryczeć jak lew na lokalne ko mechy, przepraszam, komuchy:)
KROL LEW
KROL LEW 24.06.2020, 23:02
NIE OBRAZAJ LWOW I NIE BREDZ.
Celestynka, bez urazy
Celestynka, bez urazy 07.08.2019, 11:58
Celestynka z jajami aś się obudziła aby jako prawy obatel przeciwnego nurtu napiąć swoje i to tak aby samemu sobie wydać ocenę.
Jak myślisz którą ci przypisano , głupi głupszy, najgłupszy. Zresztą sam sobie możesz wybrać odpowiednią.
mądry, mądrzejszy, najmądrzejszy
mądry, mądrzejszy, najmądrzejszy 08.08.2019, 18:11
Rozumiem że ty i Piotr Tomasz jak zagorzali obrońcy Kościoła i katolicy zgodnie z wyznaniowym miłosierdziem do bliźniego obatela przeciwnego nurtu ,ze to on głupi, głupszy albo najgłupszy. Wy ,,pisząc swoje tak aby samemu sobie wydać ocenę'' jesteście jedynie słuszna prawdą i tylko prawdą, jak członkowie PZPR za Komuny.
Pro Bono
Pro Bono 08.08.2019, 19:39
Nie jak członkowie których wspominasz. My staramy się nie używać tej zbrodniczej nazwy i nikogo w komentarzach nie obrażamy. Nikomu nawet tym z PZPR u nie mówimy że wymagają specjalnej troski.
To czy słuszna jest nasza prawda trafnie ocenilaś sama pomimo że nie wiesz czym różni się wolny człowiek od zrzeszonego w PZPR. Wiedz że gdyby nie Kościół Katolicki w Polsce wtedy kiedy był inwigilowany, kiedy zabijano kapłanów którzy nieśli wolność z ambony, dzisiaj nadal była byś pod pręgierzem Sekretarzy, UB, SB, otoczona przez anonimowych donosicieli dzisiaj zwanych TW. Być może to że wtedy ciebie jeszcze nie było na świecie moglo by usprawiedliwić twój atak na ludzi którzy nie dają zapomnieć o tym bolesnym okresie dla całego narodu.
Celestynka, nie wiem co w felietonach pana P. Tomasza tak cię uraża bo chyba nie prawda historyczna o minionych czasach w których napewno nie chciałabyś żyć.
Celestynko - żyjąc w Wolnej Polsce nie ma miejsca na przeciwny nurt oparty na ,,obatelu", te czasy definitywnie się skończyły. Nie brnij dalej w uliczkę bez wyjścia, to nie ma sensu gdyż nawet najbardziej zagorzali Komuniści nie zgodzili by się na powrót do tamtej rzeczywistości.
obserwator
obserwator 25.07.2019, 06:59
spokojnie to tylko jedna opinia badzmy bardziej tolerancyjni i zacznijmy pozwalac ludziom wyrazac to co mysla i to jakie maja zdanie na dany temat,w Polsce mamy duze zaklamanie,wlasnie dzieki politycznemu kosciolowi,a to nie musi byc dobre,bo powoduje ze czlowiek ma wrazenie ze Komuna wrocila,zycze wszystkim rozsadku,jestesmy ludzmi i mamy prawo wyrazac to co uwazamy za sluszne.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 07.06.2019, 08:53
Ks. Zdzisław Witkowski przez władze kościelne został uznany winnym wykorzystywania seksualnego Marka Lisińskiego. Duchowny twierdzi jednak, że został wrobiony. Zarówno przez Lisińskiego, jak i przez władze diecezji płockiej. – Namawiali mnie, żebym się przyznał, bo inaczej zaszkodzę Kościołowi i biskupowi - mówi Wirtualnej Polsce duchowny. https://www.wp.pl/?s=https://w…
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 30.05.2019, 16:50
Sonda z humorem, która wiele, bardzo wiele wyjaśnia... https://www.youtube.com/watch?…
az
az 18.09.2019, 12:25
Panie Piotrze nareszcie Pan się ujawnił kim tak naprawdę Pan jest!Wstawił Pan adres Yutub i jeszcze pisze ,że to z humorem .W mojej ocenie to socjotechniczne bandyctwo. Tak naprawdę bazujesz chłopie na najniższych pobudkach!Odpowiem ci na pytanie z sondy i bez żartów .Czy proboszcz to homosapiens ? Homo sapiens to człowiek rozumny i określa to nauka ewolucjonizm z którym nie zgadza się nauka KK twierdząc,że człowieka stworzył Bóg z gliny.Może ci duchowni od gliny pochodzą?????????????
Ścier
Ścier 28.05.2019, 21:36
Ciekawe, że pod pana felietonami aż kipi. Cosik mi się zdaje, że zaczepiając czasami pewnego pana nazywanego tak przyrodniczo musi pan swoje odcierpieć.
Czy nie czas?
Czy nie czas? 28.05.2019, 20:16
Panie Piotrze Tomasz mam pytanie, czy nie czas skończyć z wzajemnym obrzucaniem się oskarżeniami dot pedofili. Bardzo szanuję pana świadectwo wiary i obronę ogromnej większości księży ale czy nie czas przejść do demokracji w której przestępców i tych co o przestępstwa pomawiają, rozlicza prokuratura i niezawisłe sądy.
Czy nie czas aby skończyć z dyskusją, która nie oddaje ducha prawdy po żadnej stronie. Ponad 138 komentarzy i może 30 kulturalnych reszta to wyzwiska i pogarda podszytą zepsuciem i złem która nie poprawi wizerunku o który Pan tak usilnie walczy. Jednym podstawowym Pana błędem jest odpowiadanie na pełne nienawiści komentarze także te dotyczące Pana osoby. Jeżeli pisze pan felietony niech pan oprawi je pięknym słowem kultury polskiej i nie komentuje go z nikim nawet z tymi pozytywnymi. W ten sposób przekaże Pan to co ujmie w felietonie lecz nie podsyci niewaiści do tematu wśród komentujących. Niech Pan uwierzy ale pokazane zło samo uderzy w tych których dotyczy. To ci którzy je sieją muszą zbierać swoje żniwo, nie ma sensu ich w tym wspomagać.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 28.05.2019, 21:13
Dziękuję za ten komentarz. Ma Pan rację, znaczna część wpisów (nie tylko pod zamieszczonym felietonem) ce***e agresywność. Z całą pewnością nie dotyczy to jednak moich komentarzy. Zamieszczam m.in. linki do felietonów pana Michalkiewicza, który trafnie naświetla pewne mechanizmy. Oczywiście wezmę pod uwagę Pana słowa. Pozdrawiam serdecznie.
do Piotr Tomasz
do Piotr Tomasz 02.03.2020, 22:30
dorzuciłeś się na mieszkanie naczelnego anty syjonisty Rydzyka Michalkiewicza bo podobno biedny jak mysz kościelna?
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 26.05.2019, 23:40
"Marsz nienawiści do Boga i chrześcijan pod patronatem prezydent Gdańska. Do obrzydliwego skandalu doszło podczas piątego Trójmiejskiego Marszu Równości, w którym wzięła udział i objęła patronatem prezydent miasta Aleksandra Dulkiewicz. Uczestnicy przygotowali prowokacyjną planszę, na której rysunek waginy zastąpił Najświętszy Sakrament." więcej: https://www.magnapolonia.org/m…
Zenek
Zenek 07.09.2019, 14:00
Zamilcz nikczemnikiem !!!!
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 26.05.2019, 15:25
SEKS z dziećmi jest dla zdecydowanej większości Polaków nie do zaakceptowania. Dlatego pedofile i deprawatorzy za wszelką cenę próbują oswoić całe nasze społeczeństwo z pozostałymi zboczeniami i dewiacjami seksualnymi, aby ludzie zaakceptowali je jako coś normalnego i przestali na nie reagować. Dzięki temu Polacy mają stać się obojętni również wobec molestowania seksualnego dzieci.

W tym celu szczególnie promuje się w Polsce homoseksualizm, który jest z pedofilią ściśle związany. Polecam: https://stoppedofilii.pl/jak-o…
XD
XD 26.05.2019, 17:12
A poza tyn wszyscy zdrowi?
Angus
Angus 26.05.2019, 15:49
Uff, średniowiecze.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 28.05.2019, 14:28
"Jak tak dalej pójdzie, to hierarchia kościelna zostanie wyaresztowana albo pod zarzutem pedofilii, o jaką np. oskarżany jest kardynał Gulbinowicz, albo pod zarzutem tak zwanego „krycia” pedofilów, o co oskarżani są biskupi: Stanisław Gądecki, Sławoj Leszek Głódź – a przecież na nich się nie skończy, bo już coraz więcej dzieci sobie przypomina, że przed 30 laty były molestowane – a skoro tak, to przemysł molestowania, podobny do przemysłu holokaustu, ruszy pełną parą, zwłaszcza, że precedensowy wyrok niezawisłej sędzi Anny Łasik, zatwierdzony w apelacji, stwarza ofiarom – wszystko jedno; prawdziwym, czy fałszywym - nieograniczone możliwości finansowego szlamowania każdego, kogo tylko da się wyszlamować....:". Polecam felieton pana Michalkiewicza... http://www.michalkiewicz.pl/te…
Stach
Stach 07.09.2019, 14:02
I tak powinno być - za przestępstwo i jego zacieranie odpowiedzialni powinni być jarał i tak jak sie to dzieje w przypadku normalnego obywatela tak tez powinno być i w przypadku tych zbokow w sukienkach !
Abba
Abba 31.08.2019, 12:06
Brawo powołuje się pan na Michalkiewicza co w Radiu Maryja ewangelizacyjnym niby ewangielizował kurwując !!!!!!!!!!!!!!!!
Wierny
Wierny 26.05.2019, 11:14
Dzisiejszy list episkopatu do wiernych...
Tyle SŁÓW skruchy, wstydu, współczucia, tyle zapewnień, że zrobimy wszystko, aby nie dopuścić.. itd itp.
Tylko DZIAŁAŃ żadnych. Biskupi umaczani w to wszystko, którzy kryli, tuszowali, przenosili mają się świetnie i nic im nie zagraża!
Czyli jak bylo tak będzie.
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 26.05.2019, 00:06
Prowadzona akcja propagandowa ma na celu wskazać jako sprawców tylko kapłanów katolickich (...). Powstają kolejne filmy, których produkcja wiąże się z wielkimi kosztami. Przeciwko Irlandii szły wielkie pieniądze, które stymulowały realizację antykatolickich programów. Warto zadać pytanie, kto finansuje te filmy, manifestacje, raporty i programy... Polecam felieton pani Kowalewskiej https://www.niedziela.pl/artyk…
Oj Piotrze, Piotrze
Oj Piotrze, Piotrze 26.05.2019, 01:27
Ty naprawdę Jesteś oderwany od rzeczywistości, zadufany w sobie, taki wiejski moralizator, który ma problem co zrobić z własnym życiem.
Stanisław65
Stanisław65 26.05.2019, 21:39
Szacunek za krótki wpis. To ja się "produkuję", a Ty ujmujesz to w kilku słowach. Super stwierdzenie. Te wszystkie krótkie komentarze, są najbardziej treściwe. Pozdrawiam.
?
? 25.05.2019, 21:40
A kto promuje zboczenia?
Piotr Tomasz
Piotr Tomasz 25.05.2019, 16:45
Coś dla promujących zboczenia: Chłopcy z Polski sprzedawani do agencji dla gejów https://gazetawroclawska.pl/ch…
Marek
Marek 25.05.2019, 14:56
Poglądy prawicowe, czy szerzej konserwatywne, z definicji są uznawane za niewiarygodne i godne potępienia. Drugi Lucyfer pokazuje palcem ofiarę wyznającą konserwatywny system wartości, czyli „hejtuje”, w języku postępowych ośrodków i naukowców. Namierza się kandydata i rzuca tłumowi na pożarcie, aby oszołoma, faszystę lub innego „homofoba” poddać takiej obróbce, która wybije mu z głowy niemodne poglądy. W naszych polskich realiach działa to dwustronnie, z reguły zlecenia wykonuje GW albo TVN wsparte „ekspertami”, ale dopiero udział „zachodniej prasy”, ewentualnie instytucji, odpala pedagogikę wstydu z pełną mocą.
AAA
AAA 27.05.2019, 14:09
Lewandowski!? Czuc cie.
My Naród
My Naród 25.05.2019, 07:50
Ci "ksieza" z towarzyszowego filmu to TW SB..Tacy jak bolek czy stokrotka.
do naroda
do naroda 25.05.2019, 10:38
Taaa, pewnie, w takim razie wszyscy ich zwierzchnicy w Kosciele i wszyscy biskupi, którzy ich przenosili do innych parafii również!
do narod
do narod 25.05.2019, 11:47
Do psychola marsz !!!

Pozostałe