Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wielka gala dobra, Barwy Wolontariatu 2018

Podziel się
Oceń

Wyróżniono i uhonorowano organizacje działające bezinteresownie na rzecz drugiego człowieka. Wśród wyróżnionych laureatów Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ze Złotowa

W sali Regionalnego Centrum Kultury w Pile odbyła się gala podsumowująca wojewódzki konkurs Barwy Wolontariatu dla laureatów z północnej Wielkopolski.

Uroczystość została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Stowarzyszenie Ludzi w Biegu jako jedyne z powiatu złotowskiego zostało uhonorowane w tegorocznej edycji konkursu Barwy Wolontariatu za budowanie wrażliwości wolontariackiej w Wielkopolsce, otwarcie na drugiego człowieka. Udział w regionalnej edycji konkursu został podsumowany po grudniowej gali głównej, która odbyła się Poznaniu w Sali Ziemi.

Gala i konkurs organizowana merytorycznie jest przez Wielkopolską Radą Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych. Wyróżnionych wolontariuszy, kandydatów i kandydatki w konkursie ocenia się i prezentuje w 5 kategoriach:

  1. Wolontariat indywidualny

  2. Wolontariat szkolny

  3. Wolontariat senioralny

  4. Wolontariat zespołowy

  5. Organizacja/instytucja przyjazna wolontariatowi

     

Złotowskie Stowarzyszenie Ludzi w Biegu zostało wyróżnienie w kategorii : Wolontariat zespołowy za szereg organizowanych wydarzeń na terenie miasta Złotów, które mają zasięg ogólnopolski. Na szczególną uwagę zasługuje Złoty Bieg w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który cieszy się ogromnym poparciem wśród biegaczy oraz pozytywnym emocjom uczestników. Stowarzyszenie organizuje również Bieg na Niebiesko w ramach Światowego Dnia Świadomości na temat Autyzmu czy Bieg na Dwa Światełka w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem. Wolontariat osób zgromadzonych w organizacji zasługuje na wielkie poparcie gdyż tak bezinteresowna pomoc daje ogromne wsparcie tym, którzy jej potrzebują.

Oprócz wyróżnienia dla organizacji za włożoną pracę na rzecz bezinteresownej chęci niesienia pomocy potrzebującym, pracy wolontariackiej, Marszałek Województwa Wielkopolskiego złożył imienne podziękowania indywidualne dla członków stowarzyszenia szczególnie zaangażowanych w zgłoszone projekty zrealizowane roku 2018.

Dyplomy, upominki oraz podziękowania wręczył laureatom Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski. Uhonorowani i wyróżnieni laureaci stowarzyszenia to: Agnieszka Ceranowska, Agnieszka Jęsiek- Barabasz, Dominika Wrona, Izabela Szmyt, Justyna Wendorff, Tomasz Szweda, Sławomir Marczewski, Wojciech Kuśmirek, Ziemowit Peach, Bartosz Fiszer.



Napisz komentarz

Komentarze

Ola 14.02.2019 23:54
Brawo, gratulacje.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Brawo Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Jednogłośne poparcie dla Wójta Gminy Złotów. Piotr Lach z wotum zaufania i absolutorium Autor komentarza: 💪💪💪 Treść komentarza: PETARDA !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 00:10 Źródło komentarza: Mateusz Hrycoń poprowadzi Piast Skic. Doświadczony szkoleniowiec rozpoczyna nowy rozdział Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama