Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Wielka gala dobra, Barwy Wolontariatu 2018

Podziel się
Oceń

Wyróżniono i uhonorowano organizacje działające bezinteresownie na rzecz drugiego człowieka. Wśród wyróżnionych laureatów Stowarzyszenie Ludzi w Biegu ze Złotowa

W sali Regionalnego Centrum Kultury w Pile odbyła się gala podsumowująca wojewódzki konkurs Barwy Wolontariatu dla laureatów z północnej Wielkopolski.

Uroczystość została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Stowarzyszenie Ludzi w Biegu jako jedyne z powiatu złotowskiego zostało uhonorowane w tegorocznej edycji konkursu Barwy Wolontariatu za budowanie wrażliwości wolontariackiej w Wielkopolsce, otwarcie na drugiego człowieka. Udział w regionalnej edycji konkursu został podsumowany po grudniowej gali głównej, która odbyła się Poznaniu w Sali Ziemi.

Gala i konkurs organizowana merytorycznie jest przez Wielkopolską Radą Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych. Wyróżnionych wolontariuszy, kandydatów i kandydatki w konkursie ocenia się i prezentuje w 5 kategoriach:

  1. Wolontariat indywidualny

  2. Wolontariat szkolny

  3. Wolontariat senioralny

  4. Wolontariat zespołowy

  5. Organizacja/instytucja przyjazna wolontariatowi

     

Złotowskie Stowarzyszenie Ludzi w Biegu zostało wyróżnienie w kategorii : Wolontariat zespołowy za szereg organizowanych wydarzeń na terenie miasta Złotów, które mają zasięg ogólnopolski. Na szczególną uwagę zasługuje Złoty Bieg w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który cieszy się ogromnym poparciem wśród biegaczy oraz pozytywnym emocjom uczestników. Stowarzyszenie organizuje również Bieg na Niebiesko w ramach Światowego Dnia Świadomości na temat Autyzmu czy Bieg na Dwa Światełka w ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem. Wolontariat osób zgromadzonych w organizacji zasługuje na wielkie poparcie gdyż tak bezinteresowna pomoc daje ogromne wsparcie tym, którzy jej potrzebują.

Oprócz wyróżnienia dla organizacji za włożoną pracę na rzecz bezinteresownej chęci niesienia pomocy potrzebującym, pracy wolontariackiej, Marszałek Województwa Wielkopolskiego złożył imienne podziękowania indywidualne dla członków stowarzyszenia szczególnie zaangażowanych w zgłoszone projekty zrealizowane roku 2018.

Dyplomy, upominki oraz podziękowania wręczył laureatom Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski. Uhonorowani i wyróżnieni laureaci stowarzyszenia to: Agnieszka Ceranowska, Agnieszka Jęsiek- Barabasz, Dominika Wrona, Izabela Szmyt, Justyna Wendorff, Tomasz Szweda, Sławomir Marczewski, Wojciech Kuśmirek, Ziemowit Peach, Bartosz Fiszer.



Napisz komentarz

Komentarze

Ola 14.02.2019 23:54
Brawo, gratulacje.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bartas Treść komentarza: Jechałem, super sprawa! Gratulacje! Ruch rowerowy już jest!🤩 Momentami pozostaje do wyrugowania barszcz Sosnowskiego. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:35 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Majk Treść komentarza: Możliwe, że skończy się segregacja wiernych.. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:18 Źródło komentarza: Zmiany w parafiach powiatu złotowskiego. Nowi proboszczowie i przejścia na emeryturę Autor komentarza: Tiry aby sie wyminąć to jak? Treść komentarza: Drzewa nad drogami chocby po jednej stonie powinny byc wyciete aby poszerzyc drogi bo na dzisiejsze czasy sa po prostu za waskie. Nowe drzewa sadzić ale za rowami a nie tuz przy drodze Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:23 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Ekolog Treść komentarza: Tylko nie obcinać tych drzewek jak w Złotowie przed sądem a dużo podlewać deszczówką . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:52 Źródło komentarza: V edycja „Krzewimy Krzewy” w Paruszce. Wspólne sadzenie, edukacja i dobra zabawa Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kombi było, czy nie było? W zapowiedziach było, że będą, a w relacji o nich cisza. Przeciwie do huku fajerwerków (a miało być bezhukowo) Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:41 Źródło komentarza: Baciary w Złotowie. Kilka pokoleń bawiło się razem podczas finału Euro Eco Meeting 2026 Autor komentarza: max Treść komentarza: Podobno Zacisze zostało wystawione na sprzedaż Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Plaża czy bloki- to nie żaden wybór. . Arkadiusz Janczewski odpowiada na nieprawdziwe tezy wokół Wioślarskiej zawarte w artykule w lokalnej gazecie
Reklama
Reklama
Reklama