Sesja Rady Miasta w Złotowie. [Relacja TV]

  • 02.10.2018, 10:59 (aktualizacja 02.10.2018, 11:43)
  • Kamil Ceranowski
Sesja Rady Miasta w Złotowie. [Relacja TV]

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
JJ= Jeść Jeść
JJ= Jeść Jeść 04.10.2018, 23:13
Janek jest głodny. To klakier burmistrza. Blokuje ludzi bo chcą przekazać miastu prawdę. Słabe to.
Słuchacz
Słuchacz 03.10.2018, 15:22
Konkirs na dyrektora zcas - dwie rzeczy budzą wątpliwości i burmistrz na nie nie odpowiedzial - uprawnienia, które można udokumentować za trzy miesiące i niby konieczność urządzania konkursu już teraz. Odpowiedź burmistrza jest mętna, za to insynuacje o przekrętach w starostwie bardzo jasne. To dość niedojrzałe zachowanie, co ma tu do rzeczy to co się dzieje w starostwie?
Czytelnik
Czytelnik 03.10.2018, 16:51
Jeżeli burmistrz wie cokolwiek o przekrętach jak napisał ,,Słuchacz,, to jak najszybciej powinien powiadomić prokuraturę. W przeciwnym przypadku za ukrywanie wiedzy o przestępstwie sam może ponieść konsekwencje.
Kasia
Kasia 03.10.2018, 13:47
Ale jadą na Pulita , z taką radą rządzenie miastem musi być strasznie trudne , powinien wystąpić o referendum o odwołanie rady i nowe wybory.
Wszystko źle. Facet ogłosił konkurs w formule otwartej żeby znów nie skończył się że może przystąpić tylko jeden kandydat - śpioch z uprawnieniami bo nikogo innego z takim zestawem uprawnień w Złotowie nie ma, a radni go za to krytykują.
To co się liczy? papier czy kompetencje? Przecież to jest zacofanie , ci radni są mentalnie w czasach głębokiej komuny
Największe firmy na świecie typu Apple i Google mają gdzieś czy pracownik ma jakieś papiery i uprawnienia. Liczy się to co potrafi i co może zaoferować swoją pracą, czy jest kreatywny, czy ma dobre pomysły.
Trzeba jak najszybciej zmienić tych starych nierozwojowych pryków na ludzi nowych ze świeżym spojrzeniem
Dobrze że wybory za pasem
Piotr
Piotr 03.10.2018, 18:41
Co za poronione myślenie ,byle gamoń bez przygotowania i kompetencji może zostać dyrektorem.Nieczytaty niepisaty ,ale swój .Brawo.
Do Kasia
Do Kasia 03.10.2018, 16:41
Skoro twoim zdaniem nie liczy się udokumentowanie kompetencji, tylko komisja konkursowa wg wlasnego widzimisię uzna czyjes kompetencje lub nie, to super konkurs sie zapowiada. I do tego koniecznie trzeba go przeprowadzac teraz? Argument o trzymiesięcznym wypowiedzeniu jest moim zdaniem słaby. Jakos przy innych konkursach nie byl konieczny.
Wyborca
Wyborca 03.10.2018, 14:50
No tak tylko z czego wybierać jak to wszystko to to samo a burmistrz cóż gdyby wystąpił z referendum to myślę że już by go nie było. Zresztą i tak będzie miał kłopot wygrać wybory, tylko niemota nie zauważył że w Złotowie ludzie umocnili się w przekonaniu że tylko na komunę mogą liczyć i tak zagłosują. W tym przekonaniu bardzo pomógł im nasz PiS który rzutem na taśmę wdarł się w objęcia komuny do tego stopnia że sięgnął do kandydatów tamtego okresu. Niech nikt a tym bardziej przewodniczący powiatowego PiSu nie myśli że ludzie są głupi i nie widzą na co dzień jekie w ich sprawy było zaangażowanie przedstawicieli poszczególnych partii. Ludzie zagłosują mądrze a że wielkiego wyboru nie mają to już co innego.
boguś
boguś 03.10.2018, 00:04
a po co im te laptopy? nudno na sesji?
wyborca
wyborca 02.10.2018, 21:25
Takich se ludzie wybraliście przedstawicieli :) Jedyny burmistrz który się we wszystkim orientuje, ale rada w większości do wymiany
Nie idziemy do wyborów bo to nie ma sensu.
Nie idziemy do wyborów bo to nie ma sensu. 03.10.2018, 09:59
To prawda co napisałeś że jedyny burmistrz który się we wszystkim orientuje czyli nic nie może z prostej przyczyny; ten który się na wszystkim zna w rzeczywistości nie zna się na niczym i stąd jego problem. Każdy wie że rada się nie zmieni bo nie może gdyż znowu ci sami kandydaci więc może lepiej wymienić burmistrza i będzie komplet który zadowoli większość złotowian.
kos
kos 03.10.2018, 22:46
Niekompetentny komplet ? Tylko nie to !
Komuch
Komuch 02.10.2018, 18:06
Wstyd-masz rację.
Oby już nie wracali.
Wszystkie mafijne stowarzyszenia powinny zniknąć.
Młodzi do roboty.Wyrzucić PSL.
Wstyd
Wstyd 02.10.2018, 15:57
Ta rada to nieszczęście dla tego miasta. Interpelacje które można załatwić jednym telefonem. Tylko aby jątrzyć. Oby już skończyli i nie wracali.
Ja
Ja 09.10.2018, 08:47
To ty jesteś wstydem mały człowieczku.
ZMZ
ZMZ 02.10.2018, 14:30
No świetnie początek sesji i interpelacje nadające się do kabaretu.
Pan radny Muzioł ,,wajche ten tego" Kulasek ,,tam ciemno a tam nie ma cienia" pani Wegner ,,to część spółdzielni a tamto to chyba do miasta panie burmistrzu".
Świetne wejście smoków w sprawach mieszkańców. ,
Poprostu żenada. I my mamy to samo wybierać.
Czy naprawdę radni nic nie wiedzą o sprawach w swoich rejonach i nie potrafią tego przedstawić solidnie.
Jak tak przez całą kadencję wyglądało ujmowanie się za mieszkańcami to ja dziękuję i nie dziwię się że ich sprawy są zawsze spychane na margines.

Pozostałe