Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Pożegnali szkolne mury. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w złotowskim Ekonomie

Podziel się
Oceń

W sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Złotowie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026.

Był to wyjątkowy dzień dla całej społeczności szkolnej, a szczególnie dla absolwentów, którzy oficjalnie zakończyli naukę i zamknęli ważny etap swojego życia.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. Uroczystość miała podniosły charakter i była okazją do wspólnego podsumowania minionych lat, pełnych nauki, wyzwań oraz wielu sukcesów.

Jednym z najważniejszych momentów było wręczenie nagród i wyróżnień uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, mogli pochwalić się wzorową frekwencją oraz odnosili sukcesy sportowe. Był to wyraz uznania dla ich systematycznej pracy, zaangażowania i determinacji.

Nie zabrakło również słów podziękowania skierowanych do nauczycieli, wychowawców oraz rodziców za wsparcie, jakie przez lata okazywali młodzieży. Dla absolwentów był to moment pełen wzruszeń i refleksji – po latach spędzonych w murach szkoły nadszedł czas, by rozpocząć kolejny rozdział życia i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Zwieńczeniem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów, która wprowadziła nieco lżejszy nastrój i stała się pięknym akcentem kończącym to wyjątkowe wydarzenie.

Przed absolwentami nowe możliwości i kolejne życiowe decyzje. Społeczność Zespołu Szkół Ekonomicznych w Złotowie życzy im powodzenia w realizacji marzeń oraz wielu sukcesów na dalszej drodze edukacyjnej i zawodowej.


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: 💪💪💪 Treść komentarza: PETARDA !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 00:10 Źródło komentarza: Mateusz Hrycoń poprowadzi Piast Skic. Doświadczony szkoleniowiec rozpoczyna nowy rozdział Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: I kto tu jest złodziejem Treść komentarza: Ulradłem rower, sprzedałem rower. Na decyzję o tym, czy jestem złodziejem poczekam aż wyrok się uprawomocni. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama