Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Ostatni dzwonek wybrzmiał w szkołach Gminy Lipka

Podziel się
Oceń

Dziś w szkołach prowadzonych przez Gminę Lipka wybrzmiał ostatni dzwonek, który symbolicznie zakończył rok szkolny 2025/2026.
Ostatni dzwonek wybrzmiał w szkołach Gminy Lipka

Autor: Gmina Lipka

Uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie podsumowali miesiące pełne nauki, wyzwań, sukcesów oraz wielu cennych doświadczeń.

Uroczystości odbyły się w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Łąkiem oraz Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipce. Był to czas gratulacji dla uczniów za osiągnięte wyniki, wyróżnienia oraz zaangażowanie w życie szkoły. Nie zabrakło również słów uznania dla nauczycieli, dyrektorów, pracowników placówek i rodziców, którzy przez cały rok wspierali młodzież w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu pasji.

Szczególne życzenia skierowano do absolwentów, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacji. Władze gminy życzyły im odwagi w realizacji marzeń, wytrwałości oraz wielu sukcesów na kolejnych etapach nauki i życia.

Teraz przed uczniami upragnione wakacje – czas odpoczynku, rodzinnych wyjazdów i letnich przygód. Wszyscy mają nadzieję, że będą one przede wszystkim bezpieczne, pełne radości i pozwolą nabrać sił przed kolejnym rokiem szkolnym.

Społeczność Gminy Lipka pożegnała rok szkolny z uśmiechem i optymizmem, umawiając się na kolejne spotkanie już we wrześniu.


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: 💪💪💪 Treść komentarza: PETARDA !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 00:10 Źródło komentarza: Mateusz Hrycoń poprowadzi Piast Skic. Doświadczony szkoleniowiec rozpoczyna nowy rozdział Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: I kto tu jest złodziejem Treść komentarza: Ulradłem rower, sprzedałem rower. Na decyzję o tym, czy jestem złodziejem poczekam aż wyrok się uprawomocni. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama