Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Złotowski Ogólniak pożegnał rok szkolny 2025/2026

Podziel się
Oceń

Był to dzień pełen radości, wzruszeń i podsumowań. W piątek, 26 czerwca, w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Złotowie odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2025/2026.
Złotowski Ogólniak pożegnał rok szkolny 2025/2026

Autor: Karol Potapowicz

Spotkanie zgromadziło uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców, którzy wspólnie podsumowali kolejne miesiące nauki i pracy.

Podczas uroczystości wyróżniono uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, odnosili sukcesy sportowe oraz aktywnie angażowali się w życie szkoły i działalność społeczną. Najlepsi odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody będące wyrazem uznania za ich ciężką pracę, wytrwałość i zaangażowanie.

Nie zabrakło również serdecznych podziękowań skierowanych do nauczycieli i wychowawców za ich codzienny trud, wsparcie oraz wkład w rozwój młodzieży. Był to także moment refleksji nad minionym rokiem szkolnym i wspólnego świętowania osiągnięć całej społeczności liceum.

Uroczystość przebiegała w ciepłej i podniosłej atmosferze. Radość z rozpoczynających się wakacji mieszała się ze wzruszeniem, gdy uczniowie żegnali szkolne mury na czas letniego odpoczynku.

Przed licealistami dwa miesiące zasłużonych wakacji. Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Złotowie życzy wszystkim uczniom bezpiecznego, słonecznego i pełnego niezapomnianych przygód wypoczynku oraz wielu sił do podejmowania nowych wyzwań w kolejnym roku szkolnym.


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: 💪💪💪 Treść komentarza: PETARDA !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 00:10 Źródło komentarza: Mateusz Hrycoń poprowadzi Piast Skic. Doświadczony szkoleniowiec rozpoczyna nowy rozdział Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki Autor komentarza: I kto tu jest złodziejem Treść komentarza: Ulradłem rower, sprzedałem rower. Na decyzję o tym, czy jestem złodziejem poczekam aż wyrok się uprawomocni. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:01 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama