Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Mali absolwenci z Lipki świętowali zakończenie edukacji przedszkolnej

Podziel się
Oceń

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce odbyło się uroczyste zakończenie edukacji przedszkolnej dzieci z grup Orły, Czarodzieje i Kapibary z Przedszkola Gminnego w Lipce.
Mali absolwenci z Lipki świętowali zakończenie edukacji przedszkolnej

Autor: Gmina Lipka

Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień, który na długo pozostanie w pamięci zarówno najmłodszych, jak i ich rodzin.

Sala wypełniła się rodzicami, dziadkami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi, którzy wspólnie świętowali zakończenie ważnego etapu w życiu przyszłych pierwszoklasistów. Nie zabrakło uśmiechów, dumy i wielu emocjonujących chwil.

Najważniejszym punktem uroczystości były występy artystyczne przygotowane przez dzieci. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali piosenki, tańce oraz recytacje, za które zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Program był pięknym podsumowaniem całorocznej pracy i talentów rozwijanych pod czujnym okiem wychowawców.

Podczas wydarzenia nie zabrakło podziękowań i gratulacji. Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko pogratulował dzieciom ukończenia przedszkola, a nauczycielom podziękował za codzienną pracę, troskę i zaangażowanie w wychowanie najmłodszych mieszkańców gminy. Każdy z absolwentów otrzymał również upominki na pamiątkę tego wyjątkowego dnia.

Ciepłe słowa do przyszłych uczniów skierowały także dyrektorki i nauczycielki Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipce, które serdecznie powitały dzieci w szkolnej społeczności, życząc im wielu sukcesów i radości z nauki.

Wyjątkowym momentem było również spotkanie z druhami Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipce, którzy wyróżnili kilku młodych druhów należących do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, doceniając ich zaangażowanie i aktywność.

Nie zabrakło także wzruszających podziękowań od rodziców, dyrekcji oraz Rady Rodziców. Były kwiaty, życzenia i słowa wdzięczności skierowane do nauczycieli za cierpliwość, opiekę oraz stworzenie dzieciom miejsca pełnego ciepła, bezpieczeństwa i inspiracji do odkrywania świata.

Dla absolwentów przedszkola był to symboliczny moment pożegnania z beztroskim etapem dzieciństwa i jednocześnie początek nowej szkolnej przygody. Przed nimi pierwsze lekcje, nowe wyzwania i kolejne przyjaźnie.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na nowym etapie edukacji, wielu sukcesów, rozwijania pasji oraz samych pięknych wspomnień ze szkolnych lat.


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Większość inwestycji była przygotowana przez byłego burmistrza, obecna burmistrz lansuje się na tym, nic innego dla Jastrowia nie robi, lansuje się sweet fociami z suszonymi zębami. Zebrało się Towarzystwo Wzajemnej Adoracji razem się popierając, szczególnie w braniu pieniędzy (Winkowska 20 tys. zł miesięcznie, prawie jak premier) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Rada Miejska jednogłośnie poparła burmistrz Ewę Winkowską. Absolutorium za wykonanie budżetu 2025 przyznane Autor komentarza: kind Treść komentarza: jest na olx oferta więc pewnie tak. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 21:48 Źródło komentarza: Plaża czy bloki- to nie żaden wybór. . Arkadiusz Janczewski odpowiada na nieprawdziwe tezy wokół Wioślarskiej zawarte w artykule w lokalnej gazecie Autor komentarza: Bartas Treść komentarza: Jechałem, super sprawa! Gratulacje! Ruch rowerowy już jest!🤩 Momentami pozostaje do wyrugowania barszcz Sosnowskiego. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:35 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Majk Treść komentarza: Możliwe, że skończy się segregacja wiernych.. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:18 Źródło komentarza: Zmiany w parafiach powiatu złotowskiego. Nowi proboszczowie i przejścia na emeryturę Autor komentarza: Tiry aby sie wyminąć to jak? Treść komentarza: Drzewa nad drogami chocby po jednej stonie powinny byc wyciete aby poszerzyc drogi bo na dzisiejsze czasy sa po prostu za waskie. Nowe drzewa sadzić ale za rowami a nie tuz przy drodze Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:23 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Ekolog Treść komentarza: Tylko nie obcinać tych drzewek jak w Złotowie przed sądem a dużo podlewać deszczówką . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:52 Źródło komentarza: V edycja „Krzewimy Krzewy” w Paruszce. Wspólne sadzenie, edukacja i dobra zabawa
Reklama
Reklama
Reklama