Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Nagrody Burmistrza Okonka wręczone. Uhonorowano najzdolniejszych uczniów

Podziel się
Oceń

Wybitne osiągnięcia, ciężka praca i rozwijanie pasji zostały docenione podczas uroczystej gali wręczenia Nagród Burmistrza Okonka.
Nagrody Burmistrza Okonka wręczone. Uhonorowano najzdolniejszych uczniów

Autor: Gmina Okonek

Wydarzenie odbyło się 22 czerwca w sali Okoneckiego Centrum Kultury i zgromadziło laureatów, ich rodziny, nauczycieli oraz przedstawicieli lokalnych władz.

To coroczne wyróżnienie trafia do uczniów, którzy dzięki swoim sukcesom edukacyjnym, artystycznym i społecznym promują gminę oraz są wzorem dla swoich rówieśników. W tym roku nagrody z rąk burmistrza Sebastiana Korzeniowskiego odebrało siedmioro ósmoklasistów z placówek oświatowych z terenu gminy.

W gronie laureatów znaleźli się:

  • Kazimierz Balicki – Szkoła Podstawowa w Okonku,
  • Julia Chodkiewicz – Szkoła Podstawowa w Okonku,
  • Hanna Krakowiak – Szkoła Podstawowa w Okonku,
  • Daria Kopkiewicz – Zespół Szkół w Lotyniu,
  • Wiktoria Małachowska – Szkoła Podstawowa w Pniewie,
  • Aleksandra Nowicka – Szkoła Podstawowa w Pniewie,
  • Miłosz Komorski – Szkoła Podstawowa w Pniewie.

Galę uświetnił wyjątkowy występ Weroniki Płochockiej, która zaprezentowała publiczności swój autorski utwór zatytułowany „Nadzieja”. Jej występ został nagrodzony gromkimi brawami i był pięknym dopełnieniem uroczystości.

Podczas wydarzenia burmistrz Sebastian Korzeniowski podkreślił, że sukcesy młodych mieszkańców są powodem do dumy dla całej gminy.

Pasja, wytrwałość i talent naszych laureatów są dumą dla całej społeczności. Dzisiejsze nagrody to podziękowanie za Wasz trud i inspirację, jaką dajecie innym – mówił podczas gali.

Wręczenie Nagród Burmistrza Okonka było nie tylko okazją do uhonorowania najlepszych uczniów, ale również podziękowaniem dla nauczycieli i rodziców, którzy każdego dnia wspierają młodych ludzi w rozwijaniu ich talentów. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, odwagi w realizacji marzeń oraz niegasnącej motywacji do dalszego rozwoju.


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kombi było, czy nie było? W zapowiedziach było, że będą, a w relacji o nich cisza. Przeciwie do huku fajerwerków (a miało być bezhukowo) Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:41 Źródło komentarza: Baciary w Złotowie. Kilka pokoleń bawiło się razem podczas finału Euro Eco Meeting 2026 Autor komentarza: max Treść komentarza: Podobno Zacisze zostało wystawione na sprzedaż Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Plaża czy bloki- to nie żaden wybór. . Arkadiusz Janczewski odpowiada na nieprawdziwe tezy wokół Wioślarskiej zawarte w artykule w lokalnej gazecie Autor komentarza: Uważna Treść komentarza: Na końcu zdjęć jest REWO a powinno być REVO. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:21 Źródło komentarza: Oceana porwała publiczność podczas Euro Eco Meeting. Energetyczny koncert na Półwyspie Rybackim Autor komentarza: Kibicka Treść komentarza: Kto był organizatorem, skoro p. Kokowski i p. Biały je przygotowali? Trochę bez sensu. A tak w ogóle gratulacje dla 7b :) Data dodania komentarza: 20.06.2026, 11:37 Źródło komentarza: Klasa 7b triumfowała w I Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej Drużyn Mieszanych w SP3 Złotów Autor komentarza: tak tylko pytam Treść komentarza: Dlaczego nie można komentować artykułu o tym cwaniaku Mobilnym-Jamrosiu? To naciągacz, kobiecie zepsuły się hamulce w Złotowie a ten mobilny cwaniak kazał jej jechać do Krajenki. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 22:09 Źródło komentarza: Podsumowano powiatowe eliminacje policyjnych konkursów. Najlepsi funkcjonariusze odebrali gratulacje Autor komentarza: Zadbaj o siebie Treść komentarza: Ale te włosy ?? Twarz bez wyrazu. Data dodania komentarza: 18.06.2026, 17:10 Źródło komentarza: „A gdyby tak…” – wyjątkowy wernisaż malarstwa Renaty Kowalczyk już za nami
Reklama
Reklama
Reklama