Wydarzenie zgromadziło najmłodszych mieszkańców miasta, którzy z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali swoje wokalne talenty przed publicznością.
Na scenie wystąpiły dzieci ze wszystkich złotowskich placówek przedszkolnych. Każda grupa przygotowała wyjątkowy repertuar, a kolorowe stroje, układy choreograficzne i dziecięca energia sprawiły, że sala wypełniła się radością i gromkimi brawami.
Festiwal był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również możliwością rozwijania muzycznych pasji i zdobywania pierwszych scenicznych doświadczeń. Mali wykonawcy pokazali ogromną odwagę i talent, a publiczność chętnie nagradzała ich występy aplauzem.
Nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i dumy ze strony rodziców, opiekunów oraz nauczycieli, którzy wspierali dzieci podczas przygotowań do występów. Tegoroczna edycja festiwalu po raz kolejny udowodniła, że w Złotowie nie brakuje młodych talentów i pozytywnej energii.


















































Napisz komentarz
Komentarze