Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Spacer badawczy po Złotowie – wspólnie odkrywamy nasze miasto na nowo

Podziel się
Oceń

Już w środę, 24 września 2025 roku o godzinie 16.00, mieszkańcy Złotowa będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – spacerze badawczym
Spacer badawczy po Złotowie – wspólnie odkrywamy nasze miasto na nowo

Autor: UM Złotów

Spotkanie rozpocznie się przy ul. Domańskiego 5, w „Domu Polskim”, a zakończy w malowniczej Zagrodzie Krajeńskiej.

Spacer ma na celu wspólne przyjrzenie się przestrzeni miejskiej oczami jej użytkowników – mieszkańców. To okazja, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami, wskazać potrzeby oraz zaproponować zmiany, które mogą wpłynąć na przyszły rozwój i kierunki działań rewitalizacyjnych w Złotowie.

Podczas spaceru poruszone zostaną tematy szczególnie ważne dla lokalnej społeczności, m.in.:

  • jakość i dostępność przestrzeni publicznych – parków, placów i skwerów,
  • bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i osób o ograniczonej mobilności,
  • estetyka i funkcjonalność zabudowy oraz infrastruktury,
  • potrzeby różnych grup społecznych – dzieci, seniorów, osób z niepełnosprawnościami,
  • miejsca spotkań, integracji i aktywności mieszkańców,
  • problemy społeczne i potencjał gospodarczy obszaru objętego rewitalizacją.

Wszystkie uwagi i sugestie zebrane w trakcie spaceru staną się cennym materiałem do dalszych prac nad programem rewitalizacji. Dzięki temu proponowane rozwiązania będą jak najlepiej odpowiadały na realne potrzeby mieszkańców.

Organizatorzy podkreślają, że im więcej osób weźmie udział w spacerze, tym pełniejszy obraz uda się uzyskać. Dlatego serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, by aktywnie włączyli się w to wspólne przedsięwzięcie i razem odkryli Złotów na nowo


 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Większość inwestycji była przygotowana przez byłego burmistrza, obecna burmistrz lansuje się na tym, nic innego dla Jastrowia nie robi, lansuje się sweet fociami z suszonymi zębami. Zebrało się Towarzystwo Wzajemnej Adoracji razem się popierając, szczególnie w braniu pieniędzy (Winkowska 20 tys. zł miesięcznie, prawie jak premier) Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:12 Źródło komentarza: Rada Miejska jednogłośnie poparła burmistrz Ewę Winkowską. Absolutorium za wykonanie budżetu 2025 przyznane Autor komentarza: kind Treść komentarza: jest na olx oferta więc pewnie tak. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 21:48 Źródło komentarza: Plaża czy bloki- to nie żaden wybór. . Arkadiusz Janczewski odpowiada na nieprawdziwe tezy wokół Wioślarskiej zawarte w artykule w lokalnej gazecie Autor komentarza: Bartas Treść komentarza: Jechałem, super sprawa! Gratulacje! Ruch rowerowy już jest!🤩 Momentami pozostaje do wyrugowania barszcz Sosnowskiego. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:35 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Majk Treść komentarza: Możliwe, że skończy się segregacja wiernych.. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:18 Źródło komentarza: Zmiany w parafiach powiatu złotowskiego. Nowi proboszczowie i przejścia na emeryturę Autor komentarza: Tiry aby sie wyminąć to jak? Treść komentarza: Drzewa nad drogami chocby po jednej stonie powinny byc wyciete aby poszerzyc drogi bo na dzisiejsze czasy sa po prostu za waskie. Nowe drzewa sadzić ale za rowami a nie tuz przy drodze Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:23 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Ekolog Treść komentarza: Tylko nie obcinać tych drzewek jak w Złotowie przed sądem a dużo podlewać deszczówką . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:52 Źródło komentarza: V edycja „Krzewimy Krzewy” w Paruszce. Wspólne sadzenie, edukacja i dobra zabawa
Reklama
Reklama
Reklama