Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Rada Miejska przeciwko wygaszeniu mandatu radnego Kopinke, jednak nie jednogłośna

Podziel się
Oceń

Podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Złotowie radni głosowali nad uchwałą w sprawie odmowy wygaszenia mandatu radnego Tomasza Kopinke.
Rada Miejska przeciwko wygaszeniu mandatu radnego Kopinke, jednak nie jednogłośna

Autor: Karol Potapowicz

Głosowanie nie było jednomyślne, ale większość obecnych radnych opowiedziała się za pozostawieniem radnego w składzie rady.

W głosowaniu udział wzięło 11 radnych. Za odmową wygaszenia mandatu opowiedziało się 7 z nich, 3 było przeciw, a 1 radny wstrzymał się od głosu. Głosowanie miało charakter jawny.

Choć wynik głosowania oznacza, że radny Tomasz Kopinke zachowa swój mandat, nie można nie zauważyć, że decyzja rady nie była jednogłośna. Trzy głosy przeciwne oraz jeden wstrzymujący się pokazują, że sprawa budziła kontrowersje i nie wszyscy radni podzielają tę samą ocenę sytuacji.

Sprawa z pewnością będzie dalej komentowana zarówno w lokalnych mediach, jak i wśród mieszkańców Złotowa.

W świetle dzisiejszego głosowania radny Kopinke może kontynuować swoją działalność w Radzie Miejskiej, choć sam przebieg sesji wskazuje na napięcia i podziały wśród rajców.


 


Napisz komentarz

Komentarze

czy 01.07.2025 08:05
akcja sprzątania Jeziora Miejskiego, to tak raz przed wyborami, czy w tym roku też możemy na to liczyć ? a może już było sprzątane?

aha 01.07.2025 07:57
w tym oświadczeniu naciągana ta aktywność w Złotowie jak guma w majtach. Dalej pod szpitalem protestuje? A ile tych summer party ma być? A zbiórka dla Ukraińców nie w Świętej była? natomiast dzieci w przedszkolu, to już myk, ponieważ Miasto ma obowiązek zapewnienia miejsc dzieciom ze Złotowa, a one podobno z mamą w Świętej mieszkają

? 01.07.2025 07:37
z tym najemcą mieszka?

He he 30.06.2025 23:37
Marta Ś. nie wie, w którą stronę biec. Do niedawna wiedziała. Marta O., kto panią wybrał?

Stary 30.06.2025 22:38
To się nigdy nie skończy. Wstyd.

Mieszkaniec 30.06.2025 17:15
Dla kasy jest się w stanie rozstać z rodziną. Mieszkańcy Złotowa to nie idioci. Panie radny wstyd!

kolega ze szkoły 30.06.2025 15:17
Tomek miej resztki honoru..

Mz 30.06.2025 13:05
Kompromitacja, człowiek bez honoru ale z dietą.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Brawo Data dodania komentarza: 26.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Jednogłośne poparcie dla Wójta Gminy Złotów. Piotr Lach z wotum zaufania i absolutorium Autor komentarza: 💪💪💪 Treść komentarza: PETARDA !!!! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 00:10 Źródło komentarza: Mateusz Hrycoń poprowadzi Piast Skic. Doświadczony szkoleniowiec rozpoczyna nowy rozdział Autor komentarza: Do czytelnika Treść komentarza: Ten radny jednak Nadal samotny w swojej opinii... Co to oznaczać może? Sposób mowy i widzenia na te same rzeczy ale jednak inaczej to przypomina trochę pana Kaziemeirza K Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Czytelnik Treść komentarza: To jeden z radnych, który nie sprzedaje się lokalnemu gazeciarzowi. Radny, który nie je z psiej miski podstawionej przez burmistrzów, którzy kupują za pieniądze podatników spokój w lokalnym brukowcu i kryją kłamstwa swojego kolesia Kopinke, który śmieje się w twarz wyborcom, radzie miejskiej i sędziom w sądzie. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 20:42 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Zdanie i opinia tego jednego radnego który był przeciw nie ma znaczenia i nie obchodzi mnie to. Jednocześnie pokazuje to że jest osamotniony w swojej opinii. Gratulacje dla pana burmistrza. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 18:15 Źródło komentarza: Burmistrz Złotowa z absolutorium i wotum zaufania. Radni ocenili rok 2025 Autor komentarza: Lalalk Treść komentarza: Za grosz honoru nie ma w sobie. Wstyd Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:06 Źródło komentarza: Rada odebrała mandat, sąd odrzucił skargę. Tomasz Kopinke wciąż nie uznaje porażki
Reklama
Reklama
Reklama