Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

W domu poszukiwanego znaleziono narkotyki

Podziel się
Oceń

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Okonka, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W trakcie zatrzymania, którego dokonano w miejscu zamieszkania mężczyzny znaleziono środki psychotropowe.

Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku realizowali sądowy nakaz doprowadzenia mieszkańca Okonka do najbliższego zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Gdy mundurowi zapukali do drzwi 26 – latka i poinformowali go o przyczynie wizyty, ten zaczął zachowywać się nerwowo. Gdy mężczyzna miał spakować swoje rzeczy, policjanci w jednym z pokoi, na stole, znaleźli rozłożone środki psychotropowe. To dało podstawę do dalszego sprawdzenia pomieszczeń mieszkalnych. W trakcie przeszukania pomieszczenia kuchennego, policjanci znaleźli schowany worek z zawartością białego proszku. Po sprawdzeniu, okazało się że jest to amfetamina o wadze ponad 260 gramów. Od zatrzymanego zabezpieczono również środki pieniężne i inne przedmioty mogące mieć związek z posiadaniem znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i tego samego dnia doprowadzony do prokuratury, w celu przesłuchania. Usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych, za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

red, info asp. Damian Pachuc

 


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Majk Treść komentarza: Możliwe, że skończy się segregacja wiernych.. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 13:18 Źródło komentarza: Zmiany w parafiach powiatu złotowskiego. Nowi proboszczowie i przejścia na emeryturę Autor komentarza: Tiry aby sie wyminąć to jak? Treść komentarza: Drzewa nad drogami chocby po jednej stonie powinny byc wyciete aby poszerzyc drogi bo na dzisiejsze czasy sa po prostu za waskie. Nowe drzewa sadzić ale za rowami a nie tuz przy drodze Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:23 Źródło komentarza: Gratka dla rowerzystów. Dawna linia kolejowa zyskała nowe życie Autor komentarza: Ekolog Treść komentarza: Tylko nie obcinać tych drzewek jak w Złotowie przed sądem a dużo podlewać deszczówką . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 09:52 Źródło komentarza: V edycja „Krzewimy Krzewy” w Paruszce. Wspólne sadzenie, edukacja i dobra zabawa Autor komentarza: Ja Treść komentarza: A Kombi było, czy nie było? W zapowiedziach było, że będą, a w relacji o nich cisza. Przeciwie do huku fajerwerków (a miało być bezhukowo) Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:41 Źródło komentarza: Baciary w Złotowie. Kilka pokoleń bawiło się razem podczas finału Euro Eco Meeting 2026 Autor komentarza: max Treść komentarza: Podobno Zacisze zostało wystawione na sprzedaż Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:27 Źródło komentarza: Plaża czy bloki- to nie żaden wybór. . Arkadiusz Janczewski odpowiada na nieprawdziwe tezy wokół Wioślarskiej zawarte w artykule w lokalnej gazecie Autor komentarza: Uważna Treść komentarza: Na końcu zdjęć jest REWO a powinno być REVO. Data dodania komentarza: 21.06.2026, 19:21 Źródło komentarza: Oceana porwała publiczność podczas Euro Eco Meeting. Energetyczny koncert na Półwyspie Rybackim
Reklama
Reklama
Reklama