Witamy Krzysia i Błażeja!

  • 21.07.2021, 08:48 (aktualizacja 21.07.2021, 13:23)
  • Janusz Justyna
Witamy Krzysia i Błażeja!
Na początku lipca w Urzędzie Gminy i Miasta Jastrowie Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie Agnieszka Głyżewska – Klofik uroczyście przywitała nowo narodzonych mieszkańców gminy Jastrowie: Krzysia i Błażeja.

Mamy chłopców złożyły wniosek o wydanie pakietu powitalnego i skorzystały z zaproszenia na spotkanie. Dumne mamy podczas spotkania odebrały listy gratulacyjne oraz upominki wchodzące w skład pakietu, które w ramach akcji „Witaj w Gminie Jastrowie” przekazywane są najmłodszym mieszkańcom naszej gminy.

Udział w akcji wiąże się jedynie z koniecznością wypełnienia prostego wniosku – do pobrania tutaj  nie ma konieczności publikowania wizerunku wnioskodawców ani ich dzieci.

Zachęcamy do udziału w akcji, szczegóły znajdziecie Państwo: tutaj

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Janusz Justyna

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe