Umowa na remont drogi

  • 20.07.2021, 11:04
  • Janusz Justyna
Umowa na remont drogi

ℹ „Przebudowa drogi powiatowej nr 1029P Nowy Dwór-Stare Dzierzążno” wkrótce stanie się faktem. Wczoraj, tj. 19 lipca 2021 r., w Starostwie Powiatowym w Złotowie podpisana została umowa na realizację tego zadania.

 

🗒 🖋 Podpisy złożyli na niej Starosta Złotowski Ryszard Goławski i wicestarosta Małgorzata Sameć przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Grzegorza Piękosia oraz wykonawca Jacek Karpiński reprezentujący firmę Roboty Drogowo-Budowlane Jacek Karpiński.

 

➡ Wartość wymienionej umowy to dokładnie 6 282 803, 42 zł. Trzeba przypomnieć, że na realizację przedmiotowego zadania Powiat Złotowski uzyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 50 % jego wartości.

 

➡ Umowę zawarto w obecności członków Zarządu Powiatu Złotowskiego Ryszarda Króla, Henryka Trawińskiego i Wiesława Fidurskiego, Przewodniczącego Rady Powiatu Złotowskiego Juliana Brewki, dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Złotowie Mirosława Jaskólskiego oraz inspektora nadzoru Zbigniewa Pająka.

 

🛣 👷‍♂ Na wykonanie przedmiotowej inwestycji wykonawca ma 4 miesiące licząc od dnia podpisania umowy, a więc od 19 lipca 2021 r., a to oznacza, że już wkrótce z Nowego Dworu do Starego Dzierzążna będziemy mogli jeździć bezpiecznie, niezawodnie i bardziej komfortowo. Inwestycja z pewnością przełoży się na uaktywnienie potencjału rozwojowego obszarów wiejskich, a także znacząco zwiększy dostępność zlokalizowanych w tym obrębie terenów inwestycyjnych.

 

Podkreślić należy także oczekiwaną, wskutek inwestycji, poprawę funkcjonowania w aspekcie społecznym, gospodarczym, rolniczym i turystycznym.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 20.07.2021, 17:55
Jak juz skoncza to niech naprawia drogę Stare Dzierzązno - Zlotow. A jak juz skonczą naprawiac to pewnie ta juz bedzie zepsuta
Janek
Janek 20.07.2021, 19:01
Nic tej drodze nie brakuje. Owszem, są chyba dwa małe miejsca, które wymagają naprawy. A zepsuć to się może kiełbasa w lodówce lub samochód...
Adam
Adam 20.07.2021, 23:37
To prawda ta droga ma zaledwie kilka lat a wyglada tragicznie...
Stefan
Stefan 20.07.2021, 23:35
Jechales tą drogą? Ona ma zaledwie kilka lat. Cale pobocze zniszczone. Droga popękana na calej dlugosci, problemy z podlozem, juz powstają dziury. Ale jak ktos przyzwyczajony do jady po kocich lbach to sie nie dziwie, ze nie przeszkadza.

Pozostałe