Spławiki na fali

  • 20.06.2021, 17:33 (aktualizacja 20.06.2021, 18:05)
  • Janusz Justyna
Spławiki na fali
W ostatnią wiosenną niedzielę wędkarze z Koła Miejskiego PZW w Złotowie spotkali się nad wodami jeziora w m. Łąkie, w celu przeprowadzenia towarzyskich spławikowych zawodów wędkarskich.

Podczas trzygodzinnego wędkowania 23 zawodników starało się aby złowić jak najwięcej ryb, czemu nie sprzyjał silnie wiejący wiatr a także upalne, tropikalne słońce. Po zakończeniu zawodów przystąpiono do ważenia. Zwycięzcą zawodów został Łukasz Jałoszyński (4,815 kg), przed Bogdanem Ciaciakiem (2.875 kg) i Pawłem Kuczyńskim (2,725). Jak zawsze, w myśl zasady "no kill", ryby wróciły do wody. Nagrody, w postaci akcesoriów i sprzętu wędkarskiego otrzymało dziesięciu najlepszych wędkarzy. Pośród uczestników zawodów rozlosowano voucher na kwotę 100,00 zł ufundowany przez Sklep wędkarski - lombard Karola Skrentnego. Na koniec wspólny posiłek, z grilla obsługiwanego przez niezawodnego Edzia.

Do zobaczenia na kolejnych zawodach Koła.

Janusz Justyna

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe