Najlepszy skarbnik w kraju!

  • 13.05.2021, 16:00 (aktualizacja 13.05.2021, 16:02)
  • iej
Najlepszy skarbnik w kraju!

13 maja 2021 roku około godziny 13:00 ogłoszono wyniki w konkursie "Ranking Skarbnik Samorządu 2021". Jest to jeden z elementów Kongresu Perły Samorządu, który jest organizowany przez Redakcję „Dziennika-Gazety Prawnej”.

Udział w Rankingu nie wiąże się z żadnymi opłatami, a jego celem jest wyłonienie oraz nagrodzenie najlepszych polskich skarbników: gmin, miast lub powiatów według stanu na 2021rok.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w kategorii Gmina Miejska do 25 tysięcy mieszkańców I MIEJSCE  zajęła Pani Jadwiga Skórcz - Skarbnik Gminy Miasto Złotów.

Burmistrz Miasta Złotowa Adam Pulit wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Złotowie złożyli serdeczne gratulacje na ręce Pani Skarbnik.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe