Konferencja przy i w starostwie

  • 29.04.2021, 23:18 (aktualizacja 30.04.2021, 00:21)
  • Janusz Justyna
Konferencja przy i w starostwie
Dzisiaj w Złotowie odbyły się dwie konferencje prasowe pod tytułem "LICZY SIĘ POLSKA - 770 miliardów złotych środków unijnych dla Polski" z udziałem: Posła na Sejm RP - Krzysztofa Czarneckiego oraz samorządowców PiS

W konferencji wziął udział poseł na Sejm RP - Krzysztof Czarnecki, radny sejmiku województwa Adam Bogrycewicz oraz starosta Ryszard Goławski, samorządowcy powiatu z ramienia PiS - Wiesław Fidurski i Henryk Trawiński, a także radny Ryszard Król. Pierwsza konferencja odbyła się na parkingu obok starostwa, druga w siedzibie starostwa, w auli im. Adama Krysińskiego, dodatkowo z udziałem przewodniczącego Rady Powiatu Juliana Brewki i wicestarosty Małgorzaty Sameć. Podczas konferencji mówiono środkach unijnych, które trafią do Polski z UE oraz o niechęci parlamentarzystów opozycji do oddania głosu na ustawę o ratyfikacji zasobów własnych UE, co warunkuje przyznanie tych środków Polsce. Być może opozycjoniści ostatecznie zagłosują za wspomnianą ustawą, mając na uwadze, w ocenie parlamentarzystów PiS - dobro Polski... Jak mówił poseł Czarnecki, gdyby podzielić te pieniądze z uwagi na liczbę mieszkańców, na powiat złotowski przypadłoby ok. 1,4 mld złotych! 

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe