Wpadł... podczas kradzieży

  • 23.04.2021, 12:23
  • Janusz Justyna
Wpadł... podczas kradzieży
W ręce okoneckich mundurowych wpadł ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 50-latek. Poszukiwany ma do odbycia karę 150 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany chwilę po dokonaniu kradzieży sklepowej na szkodę jednego z supermarketów w miejscowości Okonek. Dzięki szybkiej reakcji stróżów prawa oraz współpracy z pracownikiem ochrony 50-latek trafił już za kratki.

 

Policyjni Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Okonku wczoraj 22 kwietnia zostali wezwani na interwencję dotycząca kradzieży w jednym z marketów na terenie miasta Okonek. Na miejscu ustalili, że mężczyzna został złapany przez pracownika ochrony, gdy wychodził ze sklepu mając ze sobą napój energetyczny za który nie zapłacił.

Mężczyzna początkowo próbował podawać policjantom błędne dane personalne. Funkcjonariusze jednak pouczyli 50-latka o konsekwencjach takiego postępowania. Policjanci znali bowiem mężczyznę z widzenia i podejrzewali, że może on być osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziło sprawdzenie personaliów mężczyzny w policyjnych bazach danych. Jak się okazało powodem takiego zachowania mieszkańca powiatu złotowskiego był fakt wydania nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego w Czarnem Odział Zewnętrzny w Złotowie celem odbycia kary 150 dni pozbawienia wolności.

50-letni mieszkaniec powiatu złotowskiego, poszukiwany był od marca 2021 roku za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Za dokonanie kradzieży sklepowej policjanci ukarali 50-latka wysoką grzywną.

Poszukiwany prosto z policyjnego aresztu pojechał do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzony wyrok.

KPP Złotów

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe