Wzmocnienie kontroli PRGOK

  • 22.03.2021, 09:30 (aktualizacja 22.03.2021, 09:38)
  • Janusz Justyna
Wzmocnienie kontroli PRGOK
Nowy pracownik Związku Międzygminnego PRGOK zajmujący się kontrolą na terenie gmin Jastrowie i Krajenka.

 

Jarosław Ciężki to nowy pracownik Biura Związku Międzygminnego „Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi” zajmujący się kontrolą na terenie gmin Jastrowie i Krajenka. Do jego obowiązków należy:

- weryfikacja danych w złożonych przez mieszkańców deklaracjach za odbiór odpadów komunalnych, szczególnie w zakresie liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość,

- kontrolowanie czy mieszkańcy prawidłowo segregują odpady,

- kontrola ilości wytwarzanych odpadów,

- prowadzenie kontroli należytego wykonywania usług przez operatora,

- prowadzenie kontroli nieruchomości niezamieszkałych.

Zatrudnienie Jarosława Ciężkiego to znaczące wzmocnienie ekipy kontrolerów, którzy przez cały czas prowadzą swoje działania na terenie Związku. Wszystkie podejmowane czynności mają przyczynić się do uszczelniania systemu. Niestety wciąż zdarza się, że zdarza się, że niektórzy próbują uniknąć płacenia za odbiór odpadów i nie składają deklaracji lub zaniżają liczbę mieszkańców. W konsekwencji tego koszty rozkładają się na wszystkich.

Prosimy mieszkańców, do których zwróci się nasz kontroler, o pomoc w wykonywaniu obowiązków i udzielenie potrzebnych informacji. Ważne! Nasz kontroler posiada legitymację służbową. W przypadku wątpliwości czy dana osoba jest pracownikiem Biura Związku, mieszkaniec może poprosić o okazanie legitymacji. Tożsamość naszego pracownika można potwierdzić również, telefonując do Biura Związku Międzygminnego „PRGOK” pod numerem: 67 344 21 00.

UGiM Krajenka, Paweł Brzeziński

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Maniek.nr1
Maniek.nr1 31.03.2021, 00:05
Kontrola ILOŚCI? To my nie płacimy ryczałtem?
lolek
lolek 22.03.2021, 21:47
w jaki sposób dokona np kontroli liczby osób zamieszkujących daną nieruchomość? jakie ma uprawnienia?
muo
muo 23.03.2021, 08:58
żadnych....
ja
ja 24.03.2021, 08:27
Chęci ma

Pozostałe