Będzie o nich głośno!

  • 21.03.2021, 23:13
  • Janusz Justyna
Będzie o nich głośno!
SPS Sparta Złotów podsumowuje mijający weekend:

Śpieszymy do was z podsumowaniem niezwykle intensywnego weekendu w wykonaniu dziewcząt naszej akademii. Mamy dużo dobrych wiadomości ! 

W sobotę w Rokietnicy swoje eliminacje ogólnopolskiego Turnieju Kinder Joy of Moving rozegrały dwie nasze drużyny w kategorii czwórek . Nasz pierwszy zespół zajął 6. miejsce premiowane awansem do półfinału wojewódzkiego . 

Drugi zespół natomiast zajął 9. miejsce, rozgrywając świetny mecz w drugiej rundzie i tym samym dziewczyny mają szansę na awans w dodatkowych eliminacjach.

Wielkie brawa należą się dziewczynom jak i trenerce Patrycji Fifielskiej oraz Emili Szubert .

W niedzielę natomiast w Trzciance o swoje punkty powalczył nasz zespół w kategorii trójek. Dziewczyny, mimo iż zagrają w drugiej rundzie eliminacji mogą mówić o sporym pechu, gdyż bezpośredni awans przeszedł im koło nosa o milimetry. O ostatecznej kolejności musiały zadecydować sety, i tam naszym dzielnym dziewczynom zabrakło dwóch setów do bezpośredniego awansu do półfinału tych prestiżowych rozgrywek. Zajmujemy zatem dobre szóste miejsce.

Emocji nie brakowało, a nas cieszy najbardziej to, że z każdym turniejem zajmujemy coraz to wyższe lokaty  Zapamiętajcie te dzieciaki - jeszcze będzie o nich głośno!

SPS Sparta Złotów

Janusz Justyna

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe