Stara Wiśniewka - Ługi

  • 04.03.2021, 13:40 (aktualizacja 04.03.2021, 13:41)
  • Janusz Justyna
Stara Wiśniewka - Ługi

Przebudowa drogi powiatowej na odcinku Stara Wiśniewka - Ługi w gminie Zakrzewo - to przedmiot rozmów, jakie toczyły się dziś w gabinecie starosty. Ryszard Goławski spotkał się z radnym Rady Powiatu Złotowskiego Michałem Falbą oraz Wójtem Gminy Zakrzewo Markiem Buławą, radną Rady Gminy Zakrzewo Pauliną Kierzek i sołtys wsi Ługi Aleksandrą Dziamecką. 

 

Rozmawiano na temat możliwości uzyskania dofinansowania na ten cel, jak również, jeśli się to uda, współdziałania samorządów powiatowego i gminnego w kwestii wspólnego zabezpieczenia wkładu własnego. 

 

Osiągnięto w tej kwestii porozumienie, jednak należy podkreślić, że ewentualna decyzja o wykonaniu przebudowy ściśle uzależniona jest od pozyskania środków zewnętrznych.

Starostwo Złotów 

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe