Skrytka w pawlaczu!

  • 02.03.2021, 12:33
  • Janusz Justyna
Skrytka w pawlaczu!
Wysiłek i kreatywność młodego człowieka przegrały z doświadczeniem dzielnicowych i policjantów Referatu ds. Nieletnich. Mieszkaniec Piły, który ukrywał się przed funkcjonariuszami w podwieszonym pawlaczu został doprowadzony do Sądu

Wczoraj dzielnicowi z Piły oraz funkcjonariusze Referatu ds. Nieletnich realizując nakaz doprowadzenia nieletniego mieszkańca Piły do Sądu, udali się do jego domu.

Na miejscu funkcjonariusze zastali matkę poszukwianego 17-latka. Kobieta oświadczyła, że syna nie mam w domu i że można to sprawdzić, jeżeli funkcjonariusze jej nie wierzą.

W trakcie sprawdzenia lokalu policjanci na początku nie ujawnili poszukiwanego. Jednak przed wyjściem z mieszkania zwrócili uwagę, na pawlacz znajdujący się w przedpokoju. Okazało się, że mundurowi mieli nosa. To właśnie tam chłopak schował się przed policjantami.

Ostatecznie młody mieszkaniec Piły został doprowadzony do Sądu, gdzie został poddany badaniu przez zespół sądowych spcejalistów.

mł. asp. Jędrzej Panglisz

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe