Pożegnanie ze służbą

  • 28.02.2021, 14:46 (aktualizacja 28.02.2021, 15:03)
  • Janusz Justyna
Pożegnanie ze służbą
26 lutego 2021 r. na placu złotowskiej komendy powiatowej PSP z zachowaniem wymaganego reżimu sanitarnego przeprowadzona została uroczysta zbiórka, w czasie której odbyło się pożegnanie odchodzących na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy.

Służbę w Państwowej Straży Pożarnej zakończyła st. ogn. Maria Bożena Gniot pełniąca dotychczas funkcję głównej księgowej oraz st. asp. Kazimierz Wiebskowski, kierownik sekcji w wydziale ds. operacyjnych i kontrolno-rozpoznawczych.

W swoim wystąpieniu komendant powiatowy PSP mł. bryg. Jarosław Kołak złożył odchodzącym ze służby strażakom słowa podziękowania i uznania za wzorową służbę i długie lata działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu złotowskiego.

opracował: kpt. Krzysztof Olczak

Pan Kazimierz Wiebskowski od lat współpracował z lokalnymi mediami, zawsze służąc informacją i pomocą w pracy dziennikarzy. Dziękujemy!

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe