Na sport w gminie Tarnówka

  • 24.02.2021, 12:33
  • iej
Na sport w gminie Tarnówka
Podpisanie umów na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu w Gminie Tarnówka w 2021 r.

 

24 lutego 2021 r. w Urzędzie Gminy Tarnówka odbyło się podpisanie umów na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu w Gminie Tarnówka. Klubom sportowym, które złożyły wniosek w konkursie ofert mających na celu udzielenie dotacji dla klubów sportowych działających na terenie gminy Tarnówka Wójt Gminy przyznał dotacje.

Podmiotami, które otrzymały wsparcie finansowe są:

1) Ludowy Klub Sportowy „ TARNOVIA” Tarnówka – 71 000,00 zł.

2) Ludowy Zespół Sportowy „UNIA” Bartoszkowo - 10 000,00 zł

Umowy podpisali:

Prezes LKS Tarnovia- Michał Cochór , Prezes LZS Unia - Przemysław Borczuch ze strony gminy wójt – Jacek Mościcki przy asygnacie skarbnika - Piotra Jarosza.

Po podpisaniu umów przedstawiciele klubów przedstawili bardziej szczegółowe plany dotyczące roku 2021 oraz najbliższe wydarzenia sportowe, w których będą uczestniczyć lub które mają w planach organizować.

UG Tarnówka

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe