Bony edukacyjne

  • 22.02.2021, 10:58
  • Janusz Justyna
Bony edukacyjne

W piątek 19 lutego Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć i dyrektor Wydziału Oświaty Krzysztof Doroszuk spotkali się z Magdaleną Górską – założycielką Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu – która do powiatu złotowskiego po raz kolejny przywiozła dwa bony edukacyjne, każdy o wartości 25 tys. zł. To kwota wystarczająca do tego, aby pokryć koszty czesnego na wybranym kierunku trzyletnich studiów licencjackich na wspomnianej uczelni. W jej ofercie znajdują się m.in. takie kierunki kształcenia jak: zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, finanse i rachunkowość, turystyka i rekreacja czy pedagogika. 

 

WSHiU w sumie ufundowała 70 takich stypendiów – są one przeznaczone dla młodzieży z wielkopolski. W powiecie złotowskim, przypomnijmy, z tej propozycji kształcenia może skorzystać dwoje uczniów. 

 

Więcej informacji na ten temat w Wydziale Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie.

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe