Pizzeria Neapoli otwarta!

  • 24.01.2021, 12:02 (aktualizacja 24.01.2021, 12:23)
  • iej
Pizzeria Neapoli otwarta!
Pizzeria Neapoli w Złotowie, mimo obostrzeń, w piątek 22 stycznia otworzyła szeroko swoje podwoje, zapraszając mieszkańców miasta na pizzę. To jedyny tego typu przypadek w Północnej Wielkopolsce

Otwarcie spowodowało wizytę przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie, z asystą policji. Panie z sanepidu dokonały  kontroli pod względem przestrzegania przepisów sanitarnych. Akcja otwarcia lokalu odbyła się ramach protestu przedsiębiorców pod hasłem "#OtwieraMY" Właściciel pizzerii przygotowany na kontrolę był obecny w lokalu w towarzystwie radcy prawnego. W ocenie radcy prawnego kontrola PSSE i policji była niezgodna z prawem.

Wpis z profilu Pizzerii Neapoli: I stało się nie wytrzymali, odwiedzili Pizzerię Neapoli i ja oczywiście dziękuję! Za miłe podejście do problemów dotyczących przedsiębiorców, za sumiennie wykonaną kontrolę bez stresów i nerwów z obu stron!!! Co dalej, zobaczymy ale na dziś stwierdzam że złotowska policja i Sanepid działają rozważnie. Zapraszamy na posiłek jak normalni ludzie przy stoliku, do ciepłej pizzy i przy zimnym piwku.

iej

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
fgfgdfxbg
fgfgdfxbg 26.01.2021, 21:49
Mimo wszystko powinien dostać 30 tys kary. Inni też tracą i czekają a cwaniaczki wykorzystują to mysląc, że będzie umorzone.

Pozostałe