Gratulacje, pani Renato!

  • 21.01.2021, 10:11 (aktualizacja 21.01.2021, 10:19)
  • iej
Gratulacje, pani Renato!

Związek Polskich Twórców Sztuki zorganizował Konkurs Malarski, w którym pani Renata Kowalczyk ze Złotowa zdobyła pierwsze miejsce! Prace pani Renaty, uznanej artystki, otrzymały wysokie oceny i najwięcej punktów w ankiecie, laury zwycięzcy są w pełni zasłużone! W tym miejscu należą się podziękowania dla osób, które oddały głosy na prace R. Kowalczyk oraz dla pani prezes ZPTS - Magdy Ścieżyńskiej.

Zobacz rozstrzygnięcie konkursu

iej

 

 

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ob.
ob. 21.01.2021, 12:28
Wielkie gratulacje! Zdolna dziewczyna, pod każdym względem. Niestety, nasi włodarze nie doceniają swoich, wolą zatrudniać zupełnie niesprawdzone, mierne osoby z okolic (to w kontekście konkursu na stanowisko dyrektora domu kultury, w którym to konkursie p.Renata startowała; bez powodzenia).

Pozostałe