Nowy dach na remizie

  • 20.12.2020, 11:57
  • Janusz Justyna
Nowy dach na remizie
W siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Jastrowie została podpisana umowa w sprawie dotacji z budżetu gminy i miasta na dofinansowanie wymiany pokrycia dachowego na budynku remizy OSP Jastrowie przy ulicy Jagiellońskiej 6 pomiędzy Gminą i Miastem Jastrowie, a Ochotniczą Strażą Pożarną w Jastrowiu.

Umowę podpisali reprezentujący Gminę i Miasto Jastrowie Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk i Skarbnik Małgorzata Blicharz – Głowacka oraz reprezentujący OSP Jastrowie Prezes OSP Jastrowie Dominik Kołodziejczak i  Skarbnik Oskar Dąbrowski.  Uchwałą Rady Miejskiej w Jastrowiu na to zadanie przyznano dotację  w kwocie 45 000 tys. zł.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe