O współpracy, edukacji i kulturze

  • 25.11.2020, 11:31 (aktualizacja 25.11.2020, 11:33)
  • iej
O współpracy, edukacji i kulturze
Gminę Zakrzewo odwiedziły przedstawicielki władz Samorządu Województwa Wielkopolskiego: Paulina Stochniałek – Członek Zarządu Województwa oraz Dorota Kinal, dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

 Pierwszym punktem wizyty był Urząd Gminy Zakrzewo, gdzie gospodarz, wójt Marek Buława wraz z radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henrykiem Szopińskim przeprowadzili pierwsze rozmowy na temat przyszłej współpracy, w tym też w zakresie edukacji.

W związku z faktem, że Pani Paulina Stochniałek członkinią Zarządu Województwa została w lipcu tego roku, była to jej pierwsza wizyta na terenie gminy, dzięki której mogła się zapoznać ze specyfiką okolicy i dowiedzieć się więcej o samym Zakrzewie. Po zakończeniu rozmów goście z Poznania udali się do Domu Polskiego-Centrum Idei Rodła, który od tego roku jest regionalną instytucją kultury współfinansowaną przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, gdzie Pani Marszałek wraz z Panią Dyrektor miały okazję bliżej przyjrzeć się funkcjonowaniu placówki, poznać lepiej jej historię, dokonania oraz misję.

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe