Sportowe partnerstwo

  • 15.11.2020, 10:58 (aktualizacja 15.11.2020, 11:25)
  • iej
Sportowe partnerstwo
W piątek w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Złotowie w ramach projektu „Klubów partnerskich Warta Poznań S.A”, kluby UKS Fair-Play Złotów i Warta Poznań podpisały umowę o współpracy.

Umowę w imieniu KS Warta Poznań S.A podpisali: dyrektor sportowy Wojciech Tomaszewski i koordynator projektu Patryk Czubak. W imieniu UKS Fair-Play Złotów prezes Adam Ziółkowski i wiceprezes Tomasz Poniecki. Koordynatorem projektu ze strony złotowskiego klubu został trener Mateusz Pobiedziński. Umowa w dużej mierze obejmuje wspólne działania sportowe, ale także ma wpływać na jeszcze lepszy i dynamiczniejszy rozwój organizacyjno – szkoleniowy. 

Główne pkt umowy: wspólne organizowanie gier kontrolnych oraz innych akcji szkoleniowych; zaproszenia wyróżniających zawodników na indywidualne projekty szkoleniowe, na treningi indywidualne w klubie Warta Poznań S.A; zaproszenia wyróżniających zawodników na zgrupowania Warty; udział zawodników przy organizacyjnych aspektach w meczach I zespołu (wyprowadzanie zawodników I zespołu Warta Poznań S.A podczas meczów ligowych - ,,Eskorta Warty”; bezpłatne wejście na mecz I zespołu dla grupy zorganizowanej –z klubu partnerskiego; udział trenerów w warsztatach i stażach szkoleniowych; pomoc szkoleniowa w zakresie planowania procesu szkolenia; wizyta zawodników I zespołu, w imprezach klubu partnerskiego’ pomoc medyczna przy kontuzjach.

- Ogromnie cieszy nas zaangażowanie – czytamy na stronie urzędu miejskiego - dzięki któremu klub UKS Fair – Play Złotów przyczynia się do rozwoju sportu w mieście. Podejmowane działania jednocześnie wpisuje się w definicję marki „Złotów. Wielkopolskie Zdroje”, która propaguje zdrowy styl życia. Niech zawsze towarzyszy Wam ta sama pasja sportowa i chęć nieustającego rozwoju sportowego!

UM Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe