Poszukiwany - zatrzymany

  • 11.11.2020, 06:51 (aktualizacja 11.11.2020, 06:53)
  • iej
Poszukiwany - zatrzymany
Każdego dnia do złotowskiej jednostki policji wpływają informacje dotyczące poszukiwanych, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymanie tych osób to często tylko kwestia czasu. Tak też było w przypadku 47-letniego mieszkańca Okonka. Mężczyzna chciał uniknąć odpowiedzialności za licznie popełnione wykroczenia przeciwko porządkowi publicznemu. Został zatrzymany przez okoneckich funkcjonariuszy i przewieziony do oddziału zewnętrznego Zakładu Karnego w Czarnym w Złotowie, gdzie spędzi najbliższy czas.

 

W miniony piątek (06.11.20r.) policjanci z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Okonku Policji kilkanaście minut po godzinie 8:00 zapukali do drzwi mieszkania położonego na terenie miasta. Z posiadanej przez nich wiedzy pod tym adresem miał przebywać 47-latek, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Złotowie. Mężczyzna miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności, za licznie popełnione wykroczenia dotyczące zakłócenia ładu i porządku publicznego.

47-latek został zatrzymany i zgodnie z decyzją wymiaru sprawiedliwości przewieziony do jednostki penitencjarnej.

Jednocześnie informujemy, że istnieje strona internetowa www.poszukiwani.policja.pl na której umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi.

Jeśli kogoś rozpoznamy, możemy także wysłać e-mail, pod podany adres, lub skontaktować się z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

KPP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe