Decyzja burmistrza

  • 31.10.2020, 16:09 (aktualizacja 31.10.2020, 16:13)
  • iej
Decyzja burmistrza
Burmistrz Złotowa Adam Pulit podjął decyzję wobec zakazu wstępu na cmentarze:
Sytuacja sprzedawców wobec tak późno ogłoszonej informacji rządu o zamknięciu cmentarzy może być fatalna w skutkach. W związku z tym zdecydowałem o przedłużeniu rezerwacji miejsc handlowych przed Cmentarzem Komunalnym w Złotowie, bez dodatkowych opłat dla zainteresowanych aż do 11 listopada.
Ponadto, jako miasto dokonamy zakupów kwiatów na upamiętnienie naszego Święta Niepodległości.
iej
iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kwiaty zawsze cieszą oko
kwiaty zawsze cieszą oko 02.11.2020, 11:40
Bardzo dobry pomysł Burmistrza o zakupie chryzantem na Dzień Niepodległości Polski.Po 11.XI można na rabatach posadzić a zakwitną na 11 Listopada 2021r.
Proszę o powagę sprawy.
Proszę o powagę sprawy. 02.11.2020, 13:47
Czy to żart z tym do 11 listopada 2021 r. Jeżeli tak AK to nie na miejscu.
A ile kwiatów chce pan burmistrz zakupić bo to dla handlujacych jest bardziej ważne niż jego cel. Przecież jak się kupi to dopiero wtedy można nimi dysponować a w jakiej skali czy w jak zaszczytnym celu to już zależy od właściciela w tym przypadku miasta.
Tak więc ile kwiatów chce zakupić burmistrz?.
ŻYCIE
ŻYCIE 02.11.2020, 08:58
No to naprawdę jest ambitne przedsięwzięcie, przedłużyć czas sprzedaży kwiatów bez opłaty za rzekome stanowiska. Gdzie jak gdzie ale u nas sprzedający w polu w kałużach, błocie mają płacić, za co? Oni przecież i tak co roku sprzedają kwiaty dłużej niż do 2 listopada.
A nie można było wzorem innych miast choćby Świdnika odkupić od sprzedawców kwiaty i ozdobić nimi groby na których nic nie stoi w tym te zaniedbane. Chyba każdy przyzna że to byłby gest za który ludzie mogli by podziękowalć a państwo rzeczywiście z funduszu Covid19 zwróciło by samorządowi pieniądze.
No cóż u nas jest inaczej bo o wszystkich niewypałach decyduje jedna osoba. Jak to wychodzi każdy z nas widzi.
To ja....
To ja.... 01.11.2020, 16:24
Byłam w sobotę, w południe na złotowskim cmentarzu, spokojnie, bez tłumów, zapaliłam znicze, wróciłam do domu. Bramki pootwierane, nie widziałam łańcuchów, kłódek, gratuluję mądrości Burmistrzowi !
do tej głupiej "to ja"
do tej głupiej "to ja" 02.11.2020, 11:36
w sobotę za przebywanie na cmentarzu ,mandat 30 000zł.
Złamałaś głupia przepis Kaczyńskiego i jeszcze głośno się chwalisz.Dopadną cie i zapłacisz mandat,idiotko.
Nie do wiary.
Nie do wiary. 01.11.2020, 19:56
W sobotę zakaz nie e obowiązywał i tyle.
Wiec za co brawo i o jakich łańcuchach mowa.
No tak tobie też trzeba pogratulować mądrości.
Ja też byłam w piątek z rodziną i też bylo otwarte ale nie wiedzieliśmy że to zasługa burmistrza.
Czytelnik
Czytelnik 31.10.2020, 17:00
I super
Wdzięczni, niewdzięczni.
Wdzięczni, niewdzięczni. 31.10.2020, 16:30
Oj jakiś ty władco jest dobry a wszystko PO to aby zaistnieć. Przecież oni i tak tego nie sprzedadzą no ale łaskę można zawsze okazać.
My normalni już kupiliśmy kwiaty, wiązanki i chociaż mamy je w domach, wiemy że nie możemy wejść na cmentarz choć nie rozumiemy dlaczego Marsze śmierci mogły i mogą trwać a szanowny władca w tej sprawie nie zabrał głosu w imieniu większości mieszkańców którzy tego rodzaju chamstwa od młodych ludzi nie aprobują.
Premier Morawiecki zapowiedział kto od handlujących odkupi nie sprzedane kwiaty no ale i tu trzeba wtrącić swoje Ja POdobnie jak przed wyborami Prezydenta 10.05.2020r.
My panu dziękujemy a handlowcom cóż współczujemy bo tylko tyle możemy.
Mela
Mela 31.10.2020, 21:19
To prawda ze jakby chciano pomóc sprzedawcom to burmistrz w swoim oświadczeniu powinien podac ze w porozumieniu z Radą miasta odkupi nie sorzedane kwiaty a rzad z funduszu Covid19 zwróci im poniesiine koszty.
To zapewnia premier M. Morawiecki.
Tak wiec jak ktoś chce to pomaga a nie oświadcza.
No ale to prawda ze to znowu ten niedobry rząd wyszedł z inicjatywa do opozycyjnych samorządów.
Ewa
Ewa 31.10.2020, 22:25
Mela, to niech Morawiecki podrzuci kasę. Ja mam czyste sumienie, bo kwiaty i znicze kupiłam. Inni zapewne kupią 3 listopada. Spokojnie!
Jola
Jola 02.11.2020, 13:49
Ewa.... I znowu Morawiecki.
Czy wy nie macie nic do powiedzenia.

Pozostałe