To jest wojna

  • 26.10.2020, 15:57 (aktualizacja 26.10.2020, 23:10)
  • iej
To jest wojna

Ogólnopolski Strajk Kobiet w Złotowie zorganizował protest na al. Mickiewicza w pobliżu biura poselskiego posła PiS Marcina Porzucka, przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Ulicami miasta przeszło kilkaset osób, co było sporym zaskoczeniem nawet dla organizatorów protestu. Zapowiedziano kolejne protesty w obrębie biura poselskiego.

red

iej

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wyborca
wyborca 29.10.2020, 19:58
Brawo Pani Kasiu! Tak trzymać. PiS już się nie podniesie po tej klęsce
Irka
Irka 29.10.2020, 18:50
I to ma być pracownica samorządowe instytucji KULTURY? Co na to pracodawcy?
PASP
PASP 28.10.2020, 09:18
Pani Katarzyno Józefowska, czy w pani wojennym proteście popiera pani napisy na Kościołach.
Jakie, proszę dowiedzieć się u źródła, dla mnie są niegodne do cytowania.
Czy o to pani chodziło i czego pani od nas ludzi wiary oczekuje abyście dali nam spokój?.
Ma pani cechy przywódcze które mogła by wykorzystać w celu pomocy poszkodowanym, słabym dotkniętym odrzuceniem, ludziom w Polsce i na świecie jednak nie w wulgarnej walce ulicznej atakując swoich rodaków.
Idąc drogą niszczenia Kościoła Katolickiego i wiary milionów Polaków prędzej czy później skończy pani na dnie od którego pani wyrzuty sumienia już się nie odbiją. Jeśli nie ma pani sumienia to zapewniam przyjdzie czas klęski z której pani się nie podniesie nie mówiąc o możliwości spojrzenia ludziom prosto w oczy.
Jest jeszcze czas zawrócenia z drogi zła niech pani z tego skorzysta.
WG
WG 27.10.2020, 19:28
Dlaczego ja - zwykły facet ne mogę mieć takiej władzy nad milionami macic, jak gość co o macicy czytał jedynie, będąc bibliotekarzem.. To niesprawiedliwe!!!
brunerski
brunerski 27.10.2020, 17:27
znowu mniejszość chce decydować za większość
lewak
lewak 29.10.2020, 11:34
Nikt nie chce decydować. Ludzie chcą mieć wybór, a to PiS właśnie chce decydować za innych. Czy tak ciężko to zrozumieć? Narysować to trzeba, czy może drukowanymi literami napisać?
Apel
Apel 27.10.2020, 13:43
Pani Katarzyno organizatorko przewrotu politycznego w Polsce niech pani głośno powie że tu nie chodzi o orzeczenie TK lecz o siłowe obalenie Rządu RP. Konstytucji pani nie zmieni więc;
Miej kobieto odwagę powiedzieć.
Miej odwagę
Miej odwagę 27.10.2020, 13:45
Tak miej kobieto odwagę powiedzieć prawdę !!!!!
Złotowianka
Złotowianka 27.10.2020, 12:14
Brawo Kobiety !!!!! Brawo Pani Katarzyno !!! Tylko niech się Pani nie poddaje !!! PiS-owska dyktatura w końcu upadnie !!!
Obserwator
Obserwator 27.10.2020, 11:27
Większość tych dzieci nawet nie rozumie po co protestuje. To pokolenie fejsa. Szanuję zdanie różnych ludzi, ale agresja zupełnie nie potrzebna nikomu.
dobry znaczek dla pis
dobry znaczek dla pis 27.10.2020, 00:42
***** ***
Matka
Matka 26.10.2020, 22:06
Więcej szacunku. Po co teraz te wulgaryzmy. Młodzież ma prawo decydować o swojej przyszłości. Przestańcie ciągle nas zastraszać. Niech każdy ma prawo do decyzji dla siebie słusznej. Szanuję każdego zdanie. Martwi mnie to że jest tyle nienawiści wśród ludzi. Wszystko krytykujecie....
Kto to jest?
Kto to jest? 26.10.2020, 22:02
Gratulacje osiągnięcia mega głupoty dla pani Katarzyny Józefowskiej organizatorki protestu. Jak pani to zrobiła że w tak trudnym okresie jak pandemia ściągnęła pani do Złotowa tyle dzieci od 14 do 17 lat. Co pani chce przez ten karygodny marsz wokół naszych Kościołów osiągnąć. Dzieci niosły tablice z tematyką aborcji a krzyczeli ,, *** PiS czy ***ać ". Co ma jedno do drugiego i dlaczego do nas mieszkańców Złotowa one to krzyczały. Co pani chce przez to osiągnąć kto i ile tym dzieciom lub ich opiekunom zapłacił? Dlaczego policja w Złotowie mieście objętym czerwoną strefą pozwoliła na kilkutysięczne zgromadzenie młodych ludzi plujących na mieszkańców miasta i wyborców PiS. Czy nasza policja wykonuje polecenia rządu wynikające z ustawy czy działa tylko dla jaj stojąc po stronie totalnej łamiących prawo.Ta akcja zgodnie z odczuciami prezydent Gdańska pani Dulkiewicz rzeczywiście przypomina marsz młodych Hitlerjugend którzy idąc wyzywali Żydów i i inne nacje narodowe oraz polityczne niszcząc ich mienie i symbole narodowe. Co było potem każdy ogarnięty młody człowiek wie. Co pani swoim chamstwem chce osiągnąć w mieście które w najgorszych czasach powojennych nie zaznało od dzieci tyle chamstwa. Można by pani zadać pytanie, dokąd pani zmierza i co pani chce przez to osiągnąć czy tylko miejsce w sejmie. My katolicy mieszkańcy Złotowa mamy nadzieję że tak się nigdy nie stanie a to draństwo które dzisiaj pani pokazała tylko Bóg może pani wybaczyć, my w tym nie mamy udziału ani żadnej mocy mającej by wynikać z naszej wiary. Swoją akcją zniszczyła pani godność miasta Złotowa w czym napewno pomógł ten który wydał na nią zgodę. Ksiądz Bolesław Domański pewnie w grobie się przewraca widząc jak niszczy pani naszą wiarę a tym samym godność nie europejczyka a Polaka bo mimo wszystko nimi jesteśmy i pozostaniemy. Skąd się pani tutaj wzięła i po co, po to aby napluć w twarz ludziom wiary.
Hi
Hi 27.10.2020, 00:04
Debil
REFERENDUM
REFERENDUM 27.10.2020, 13:39
Tak jestem wierzącym katolikiem za życiem od poczęcia do naturalnej śmierci, debilem, pisiorem. Jestem za konkretną pomocą wszystkim osobom niepełnosprawnym.
Możecie mnie wyzywać jednak do łamania Dekalogu mnie nie zmusi cię. Chcecie śmierci, módlcie się o nią dla siebie a nie innych, to nie jest grzech.
Wolność2020
Wolność2020 26.10.2020, 22:23
robisz się nudny z tym kopiuj - wklej gdzie tylko sie da
JULIA
JULIA 26.10.2020, 20:28
BRAWO ZLOTOW - TYLKO DLACZEGO TAK MALO WAS KOBIETY - ODWAGI - PIS JUZ PLYNIE W NIEBYT - NIE BOJCIE SIE KLERU ON TEZ NA FROWNI Z PISEM .
ziuta
ziuta 26.10.2020, 20:22
ot i beknal pisowiec - niedlugo bedziesz butny - zaczela sie rownia pochyla i was zmiecie .
Do Józefowskiej
Do Józefowskiej 26.10.2020, 19:24
Dla Józefowskiej mam jedną prośbę: W Y P I E R D A L A J
Zajmij się nieszczęśliwa kobieto walką z wulgaryzmami i hejtem
ja
ja 26.10.2020, 22:26
kochanienki, ale tam nikt nikogo do niczego nie zmuszał, więc co się tak pocisz niepotrzebnie. Ktoś ciebie skrzywdził/zhejtował?
Kobieta z Wojewodstwa WLKP
Kobieta z Wojewodstwa WLKP 26.10.2020, 20:50
O jak ostro ! Brawo Pani Józefowska tak trzymać -mocno Panią wspieram Pani Kasiu !!!!
antyPiS
antyPiS 26.10.2020, 18:42
***** ***
adoptuj kalekie dzieci a nie kota
adoptuj kalekie dzieci a nie kota 26.10.2020, 17:25
Zobacz J.Kaczyński jak cie Ludzie popierają.
Człowiek tak człowiek
Człowiek tak człowiek 27.10.2020, 21:25
Myślisz że adopcja bezdomnego kota to takie proste wyrzeczenia.
Oj mylisz się dlatego nie kpij z ludzi którzy przygarnęli jakiekolwiek bezdomne zwierzęta.

Pozostałe