Bezpłatny transport na cmentarz

  • 15.10.2020, 14:46 (aktualizacja 23.10.2020, 16:32)
  • iej
Bezpłatny transport na cmentarz
26.10.-01.11. w Złotowie uruchomiony zostanie bezpłatny transport na Cmentarz Komunalny

 

Jak co roku w okresie Wszystkich Świętych uruchamiamy komunikację publiczną oraz zorganizujemy tymczasowy parking dla uczestników święta.  W związku rosnącą liczba zakażeń koronawirusem obowiązuje szereg dodatkowych obostrzeń, w tym dotyczących wydarzeń religijnych odbywających się na zewnątrz. Uczestnicy tych wydarzeń zobowiązani są do zakrywania ust i nosa (z wyłączeniem osób sprawujących kult).

W trosce o bezpieczeństwo apeluję o odpowiedzialne zachowanie, przestrzeganie obostrzeń oraz o wykonywanie poleceń funkcjonariuszy pełniących służbę w rejonach cmentarzy.

W związku z ograniczaną ilością miejsc parkingowych, proponuję rozważyć możliwość skorzystania z komunikacji publicznej lub udania się w rejon cmentarza pieszo. Do osób starszych zwracam się z apelem, o pozostanie w tym dniu w domu, a odwiedzenie grobów najbliższych przełożyć na inny czas.

Urząd Miejski w Złotowie

Całość rozkładu jazdy - kliknij

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ONEWAYTICKET
ONEWAYTICKET 16.10.2020, 08:29
Autobus na cmentarz tylko w jedną stronę? Uważajcie na siebie! :)
Jan
Jan 15.10.2020, 18:01
Jastrowska => 8 Marca => Słoneczna => Zamkowa i dalej bez zmian. Szkoda, ze tak nie jest!
Autobus to nie wszystko
Autobus to nie wszystko 15.10.2020, 16:07
Mimo wszystko, nie spieszcie się tam.

Pozostałe