Urząd zatrudni bezrobotnych

  • 30.09.2020, 10:13 (aktualizacja 30.09.2020, 10:18)
  • Janusz Justyna
Urząd zatrudni bezrobotnych
Wójt Marek Buława podpisał z dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Złotowie, Justyną Falkowską-Wrzeszcz umowę w sprawie organizacji prac interwencyjnych, które prowadzone będą na terenie Gminy Zakrzewo. W spotkaniu, podczas którego omówiono zakres prowadzonych prac oraz ich organizację, uczestniczyła również Jolanta Bąbińska, specjalista ds. aktywizacji zawodowej.

Prace interwencyjne to zatrudnienie bezrobotnego przez pracodawcę na podstawie umowy o pracę, które następuje w wyniku umowy zawartej między pracodawcą a urzędem pracy. Prace interwencyjne są specyficzną formą zatrudniania, która ma na celu głównie pomoc osobom bezrobotnym w powrocie na rynek pracy w normalny sposób. Pozwalają one nabrać umiejętności i wiary w siebie, jak również wprowadzić z powrotem w rytm codziennej pracy, by w przyszłości takie osoby łatwiej mogły znaleźć zatrudnienie.

UG Zakrzewo

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe