Wyróżnienia dla naszych!

  • 15.09.2020, 11:23
  • iej
Wyróżnienia dla naszych!
Podczas ogólnopolskiego święta "Wdzięczni Polskiej Wsi", które odbyło się wczoraj na Pólku pod Bralinem, powiat złotowski był doskonale widoczny nie tylko za sprawą okazałego wieńca dożynkowego. Mieszkańcy, których zasługi dostrzeżono w skali kraju, reprezentowali go najlepiej i najpełniej.

 

I tak niezwykle miło jest nam przekazać informację, że z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości Koło Gospodyń Wiejskich "Dziarskie Babki" w Dzierzążenku zostało uhonorowane przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego "Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości". Z kolei pan Rafał Dendek wyróżniony został przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Ardanowskiego odznaką honorową "Zasłużony dla Rolnictwa" 🌱

Serdecznie gratulujemy! 

fot. dzięki uprzejmości KGW Dzierzążenko

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe