Złotowianin zwycięzcą konkursu fotograficznego

  • 09.09.2020, 17:29 (aktualizacja 09.09.2020, 17:46)
  • iej
Złotowianin zwycięzcą konkursu fotograficznego Źródło: Głos Wielkopolski Nagrodzone zdjęcie Roberta Cierniaka
Robert Cierniak zdjęciem, które zrobił w Złotowie, podbił serca jurorów konkursu fotograficznego

„Na szlaku Baltic Pipe” to konkurs fotograficzny, którego pomysłodawcą i inicjatorem jest Gaz-System, natomiast organizatorem Grupa Polska Press. Konkurs ma przybliżyć inwestycję Baltic Pipe tj. budowę gazociągu, który w Polsce powstaje na obszarze trzech województw – zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Konkurs obejmie swoim zasięgiem województwo zachodniopomorskie, województwo lubuskie i województwo wielkopolskie. Zadaniem jego uczestników jest wykonanie autorskiej fotografii przedstawiającej ciekawe pod względem kulturalno-historycznym lub przyrodniczym miejsca w gminach, na terenie których realizowany jest projekt Gaz-System Baltic Pipe.

Nagrodę główną w postaci kamery Go Pro, plecaka, torby materiałowej oraz mapy turystycznej zdobył Robert Cierniak ze Złotowa! Zwycięskie zdjęcie przedstawia Zagrodę Krajeńską w Złotowie!

Gratulacje!!!

 

36 zdjęć z trzech województw, znajdujących się na trasie inwestycji Baltic Pipe zostanie opublikowane w jednym, podręcznym przewodniku turystycznym. Przewodnik ukaże się 25 września razem z wydaniem „Głosu Wielkopolskiego”. Będzie miał formę składanej mapy turystycznej. Na jednej stronie znajdzie się mapa z zaznaczonymi miejscami, a na drugiej legenda z dokładnymi i ciekawymi opisami miejsc.

Województwo wielkopolskie warte poznania

Wielkopolska to bezpieczny i nowoczesny region kraju. Dobrym przykładem ciągłego rozwoju jest inwestycja Baltic Pipe, która zostanie zlokalizowana na terenie Odolanowa oraz gmin Międzychód i Lwówek.

Zwiększy się także dostępność gazu ziemnego, przyjaznego dla środowiska paliwa, dla przemysłu, w tym przedsiębiorstw produkujących energię i ciepło. Budowa jest prowadzona w sposób neutralny dla otoczenia, a praca gazociągu po jego oddaniu będzie nieustannie monitorowana, by czuwać nad bezpieczeństwem pracy infrastruktury gazowej oraz zapewnić ciągłość przesyłania gazu do odbiorców.

(Głos Wielkopolski)

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe