Pomarańczowe pasy zdobyte

  • 27.08.2020, 23:02 (aktualizacja 29.08.2020, 13:27)
  • Janusz Justyna
Pomarańczowe pasy zdobyte
25 sierpnia br. w godzinach południowych odbył się egzamin na 4 Kyu (pas pomarańczowy) dla dwójki uczniów - Oliwii Mioduch oraz Juliana Mielcarka z jastrowskiej szkoły Okinawskiego Karate Jutsu

Egzamin był planowany na kwiecień tego roku, lecz z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną siłą rzeczy został przesunięty. Przygotowania do egzaminu trwały rok czasu i obfitowały w bardzo ciężkie i wyczerpujące chwilami treningi, ale nasi najwytrwalsi wychowankowie pokazali swoja postawą i determinacją, iż są gotowi na podnieść swoje kwalifikacje na wyższy poziom techniczny. Po ciężkim i wyczerpującym teście dopięli swego wychodząc z egzaminu z pomarańczowymi pasami. Egzamin poprowadził główny instruktor i egzaminator Jastrowskiego Stowarzyszenia Tsurudokan Shihan Krzysztof Skwierawski w asyście swej żony Sensei Katarzyny. Naszym uczniom gratulujemy za kawał dobrej pracy i życzymy dalszych sukcesów i osiągnięcia upragnionego czarnego pasa.

iej

Janusz Justyna

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe