Bezpieczny dystans

  • 27.07.2020, 23:21
  • Janusz Justyna
Bezpieczny dystans
Nawet ptaki stosują się do obostrzeń...

Pani Barbara Chodera ze Złotowa po raz kolejny popisała się spostrzegawczością, uwieczniając okiem swego aparatu ciekawe zjawisko. Oto gołębie sumiennie stosujące się do obowiązku trzymania odległości!

Zdjęcie ukazało się w tygodniku Angora, którego pani Basia jest już wielokrotnym korespondentem w dziedzinie ciekawych zdjęć!

Gratulujemy błysku w oku!

iej

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
SOSsss
SOSsss 28.07.2020, 08:30
Tak, pani Chodera robi ładne zdjęcia. Zauważyła że nawet ptaki stosują się do obostrzeń w związku z pandemią.
Może wzięła by z nich przykład a nie jak pokazywane jest na zdjęciach minn tego portalu, jest wszędzie. Jest na każdej imprezie organizowanej przez miasto gdzie siedzi i chodzi bez maseczki w dużym gronie ludzi też bez maseczek. Przez takie zachowanie nie zachowując dystansu oraz będąc bez maski w różnorodnym gronie naraża wiele przypadkowych osób na zarażenie Koronawirusem. Dziwne że wszystkie imprezy organizowane są przez miasto. Może byśmy mogli się wreszcie dowiedzieć czy nasza władza samorządowa uznaje za prawdziwe występowanie pandemi czy jak wielu młodych uważa ją za światowy wymysł.
Pokazane przez pania zachowanie gołębi ma sens bo pokazuje że w ptasim rozumie więcej rozwagi i odpowiedzialności niż w głowach tych co powinni robić wszystko aby w wzroście zachorowań nie urządzać spędów rozrywkowych właśnie dla dobra mieszkańców i nie tylko.

Pozostałe