Konkurs - Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza!

  • 21.07.2020, 22:20
  • Janusz Justyna
Konkurs - Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza!
Firma organizująca Festiwal Smaków Food Trucków przygotowała 4 vouchery-bony na dowolny posiłek podczas imprezy w dn. 25-26 lipca 2020 r. w Złotowie - do wygrania w konkursie, który ogłaszamy.

Prosimy w 2 zdaniach napisać, dlaczego bon powinien trafić właśnie do Was! Odpowiedzi należy przesłać na adres: [email protected] 

Czekamy na nie do czwartku, 23 lipca 2020 r., do godz. 20:00.

4 osoby, które zdaniem redakcji udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają bony-vouchery do zrealizowania w dowolnych food truckach w sobotę lub w niedzielę w Złotowie. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową i poinformujemy jak odebrać wygraną.

 

Regulamin

I Informacje ogólne.

1.1.Organizatorem konkursu jest portal pzl24.pl w porozumieniu z Festiwalem Smaków Food Trucków

1.2. Osoba, która wygra powinna skontaktować się z portalem pzl24.pl w celu ustalenia warunków odbioru nagrody (do 24 godzin od zakończenia konkursu).

1.4. W przypadku, gdy laureat nie nawiąże kontaktu z portalem pzl24.pl, organizator dokona ponownego wyłonienia nowego laureata.

II Warunki konkursu

2.1. Konkurs zaczyna się w dniu 21.07.2020 o godzinie 23.00 i kończy w dniu 23.07.20 o godzinie 20:00.

2.2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:

odpowiedź na pytanie konkursowe wysłana na email: [email protected]

2.3. Udział w konkursie równoznaczny jest akceptacją regulaminu.

2.4. Udział w konkursie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2.4.a – Administratorem Danych Osobowych jest portal www.pzl24.pl

2.4.b – Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora, w celu realizacji obowiązków wynikających z przeprowadzenia Konkursu. Uczestnik może w każdej chwili uzyskać dostęp do swoich danych osobowych i żądać ich poprawienia, zmiany lub usunięcia. Uczestnik wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych firmie Festiwal Smaków Food Trucków, która przekazuje vouchery na imprezę organizowaną w Złotowie

III Nagrody i zasady ich przyznawania

3.1 Nagrodami w konkursie są 4 pojedyncze vouchery na dowolny posiłek z dowolnego food truck’a do wykorzystania podczas Festiwalu Food truck, który odbędzie się już w ten weekend w Złotowie.

3.2. Nagroda zostanie przyznana osobie, która spełniła warunki uczestnictwa w konkursie

Janusz Justyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe