Dotacja dla gminy Złotów

  • 24.06.2020, 00:34
  • iej
Dotacja dla gminy Złotów
Gmina Złotów podpisała umowę na dofinasowanie zadania pod nazwą „Przebudowa budynku szatni w Skicu” w ramach Programu Szatnia na medal” pozyskując dotację w wysokości 91.000 zł.

Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce w urzędzie w obecności Pana Jacka Bogusławskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Pana Jarosława Maciejewskiego Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Pana Henryka Szopińskiego Radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Pani Małgorzaty Sameć Wicestarosty Złotowskiego.
Z ramienia Gminy umowę podpisywali Pan Piotr Lach Wójt Gminy Złotów, Pani Emilia Konopińska-Nochowicz - Skarbnik Gminy Złotów, w obecności Pana Sławomira Czyżyka Przewodniczącego Rady Gminy Złotów.

UG Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ted
Ted 24.06.2020, 17:20
Tylko się ośmieszyli. Właśnie rząd dał 8 mln dlga powiatu złotowskiego i gmin. 100 razy więcej niż Szopiński!
kazio
kazio 24.06.2020, 21:54
kupuja was jak rzeznik swinie .

Pozostałe