Jacek Sasin w Złotowie

  • 19.06.2020, 11:34 (aktualizacja 19.06.2020, 11:38)
  • iej
Jacek Sasin w Złotowie www.gov.pl/web/aktywa-panstwowe/jacek-sasin
Informacja ze złotowskiego starostwa:

 20 czerwca 2020 roku, w powiecie złotowskim z wizytą roboczą będzie przebywał Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Aktywów Państwowych, pan Jacek Sasin. Na godzinę 17.30 zaplanowane zostało spotkanie z mieszkańcami powiatu. Odbędzie się ono na Półwyspie Rybackim w Złotowie.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jili
Jili 21.06.2020, 12:46
Rzeczowy facet.
PO ponownie pokazała na co ją stać-sok z buraka.
Szkoda tych nienawistnych ludzi-wytwór TVN.
Swoj
Swoj 20.06.2020, 07:34
Nie skamlec tylko zasuwac na polwysep i klaskac buraki peowskie.
Jonn
Jonn 20.06.2020, 05:23
Wygwizdać ! To kłamca!
Konstytucja
Konstytucja 20.06.2020, 00:45
K O N S T Y T U C J A
100%
100% 19.06.2020, 23:21
Szef złotowskiego pis, maluczki człowieczek lecz mimo to zwolenników PiSu u nas masy.
Słusznie w jednym z komentarzy zauważono że PiS to ludzie a nie sama partia. Czasy jednej partii na wzór PZPR dawno się skończyły. Rząd tworzą różne ugrupowania i dlatego Polacy widząc pozytywne efekty rządzenia bez ni kaki wybiorą Andrzeja Dudę na Prezydenta RP.
Jeżeli macie lepszego kandydata napiszcie co on dobrego dla was zrobił.
aser
aser 19.06.2020, 23:12
Mam nadzieję że będzie tak lało jak dzisiaj i pioruny będą waliły.
reCAPTCHA
reCAPTCHA 19.06.2020, 20:59
Moje gratulacje.Szkoda,że to nie chlebowy.
Stach
Stach 19.06.2020, 19:21
Dobrze że ten obywatel jeździ po kraju. Przynajmniej robi antykampanię Marionetkowemu Prezydentowi RP. Tym lepiej dla Prezydenta Trzaskowskiego, który może wygrać już w pierwszej turze. W Złotowie na pewno otrzyma więcej niż 50%.
Trybunał Stanu
Trybunał Stanu 19.06.2020, 18:56
Wstyd takiego człowieka zapraszać do Złotowa. Niech odda 70 mln pan
Antypis
Antypis 19.06.2020, 17:52
Jeździ po kraju, żeby przekonywać, że wszystko, co zostało zrobione, zrobione zostało dzięki Dudzie.
Hmmm.
A co takiego zrobił Duda oprócz tego, że podpisał wszystko, co chciał PiS? Nawet gdy wcześniej zawetował, to później i tak podpisał.
PiS potrzebuje takiego posłusznego i bezrefleksyjnego człowieka.
annna
annna 19.06.2020, 17:35
Kto go zaprosił???Wstyd mi za moje miasto ........
Suweren
Suweren 19.06.2020, 16:08
panie Sasin przywież pan do Złotowa KONSTYTUCJE ale nie ta sfałszowaną ale tą prawdziwą !!!!!
Vgt
Vgt 19.06.2020, 15:31
***aj !!
TAKIE JEST MOJE ZDANIE
TAKIE JEST MOJE ZDANIE 19.06.2020, 15:27
po co Sasin tu.Żadnej złotówki nie dał dla miasta Złotów.Ja go tu nie chcę widzieć.Jak wybory to do Złotowa.Rydzykowi płaci duze pieniądze to niech do Torunia jedzie.Rydzykowi Fortunę przekazał.Telewizji PR1,przekazuje bardzo duże pieniądze.On z Kaczyńskim rządza Polską ale niesprawiedliwie.Gdzie są dla nas mieszkania tanie na wynajem?pięć lat temu obiecywaliście i dalej chcecie rzadzić i sobie nagrody po 70000zł dla jednego a emerytom waloryzacja 32złna rok.500+ A CENY WYSOKIE JAK GÓRY.I on ma czelność i agitować ,żeby na A.Dudę głosować?
Mamy swój rozum panie Sasin.Ma pan bardzo brzydką twarz ,niech pan pracuje w radio a nie pokazuje sie w TVI bo mi sie na mdłości zbiera.NIEDOTRZYMALIŚCIE KWOTY WOLNEJ OD PODATKU 8000ZŁ.i WIELE INNYCH SPRAW.pAMIETAMY.
zŁOTÓW DLA WAS W OGÓLE SIE NIE LICZY.jEDZ PAN DO RYDZYKA.
NA PÓŁWYSEP PÓJDĘ POGWIZDAC.
Onr
Onr 19.06.2020, 19:09
Twoje zdanie nikogo nie obchodzi.
Duda wygra w l Turze to zzieleniejesz.
Quba
Quba 19.06.2020, 19:23
Duda jest pacynką Kaczyńskiego. Ludzie nie chcą takiego prezydenta.
Do Złotowianki !!!!!!!
Do Złotowianki !!!!!!! 19.06.2020, 15:10
Jeżeli cytuję ,, Pulit czy Goławski " byli by tymi którzy w nasze tereny ściągali PiS to nie byłoby u nas takiego szemranego bezkrólewia. Pan starosta ludzki człowiek czego nie można powiedzieć o burmistrzu ale gdyby oni stanowili trzon Złotowskiego PiSu przy poparciu obecnego tancerza powiatowego to ci którzy teraz głosują na PiS nigdy do wyborów by nie poszli.
PiS w Złotowie ma swoją przestrzeń publicznąi w domach, przestrzeń którą nie buduje powiatowy kłamca i sługa padający do nóg burmistrza i starosty dla własnych profitiw. Mieszkańcy Złotowa głosujący na Prawo i Sprawiedliwość i teraz na Prezydenta Dudę nie potrzebują ukierunkowywania przez ludzi którzy swoją prawicową pozycję budują na pomówieniach, zdradzie i oszustwie.
Minister Sasin znany nam dobrze bo jest jednym z bardziej lubianych ministrów ale gdyby wiedział jaki system promowania PiSu panuje w Złotowie to by się złapał za głowę. Jakby minister dowiedział się prawdy, na czym polega działalność PiSu w stosunku do zwykłych ludzi i spojrzał na wyniki poszczególnych wyborów gdzie od lat zwycięża Lewica i PO próbując rozliczyć dotychczasowe działanie lokalnego PiSu, może i jego wizyta miała by jakiś sens. Jeśli to będzie tylko kurtuazja to nic to nie zmieni bo ci co wiedzą że zagłosują na Andrzeja Dudę uczynią to i bez nagadywania pseudo- pisowskich panów z dyktatem pieniężnym w kieszeni mających problemy ludzi głęboko z tyłu. Dla nich ludzie są nieważni lecz to jak często można witać się z władzami bez względu na to skąd się wywodzą.
Wystarczy przejrzeć nie tak archiwalne zdjęcia.
Mimo wszystko choć w wyborach lokalnych przegrywamy, nas normalnych PiS-owców jest dużo i wiemy że jesteśmy potrzebni dla stabilizacji kraju.
stopSocjalistom
stopSocjalistom 19.06.2020, 15:49
Czy was "normalnych PIS-owcow" nie oburza ze ten Sasin wydal 70 mln bezprawnie i chodzi na wolnosci ?

Gdzie PRAWO z tej szumnej nazwy ?
ja wiem gdzie w d upie tego grubasa sasina
Do anty socjalisty.
Do anty socjalisty. 19.06.2020, 19:19
Durniu od wyzwisk. Prawo jest w urzędzie i na Zamkowej.
Tu jest Złotów gdzie Konstytucję to oni mają dla swoich.
Minister Sasin przyjeżdża do nas nie do ciebie jak sobie tego nie życzysz to ,,zostań w domu".
Protestójj wtedy kiedy trzeba przeciwko miejscowym filantropów którzy nasze podatki wydają na buble. Tacy jak ty to wolą siedzieć cicho, wrzeszczeć do telewizora i być w stadzie przeciw PiSowi.
Dobrze że uznałem nas za normalnych czyli już jakiś postęp u ciebie jest. Masz harta, zajmij się polityka lokalna bo ta krajowa dla ciebie jest nieosiągalna.
Nie PIS
Nie PIS 19.06.2020, 13:59
Może będzie burza i ulewa, albo gradobicie.
Przeciwniczka
Przeciwniczka 19.06.2020, 13:58
To skupmy się i dajmy mu do wiwatu.Jak można kogoś takiego w teren puszczać.
Złotowianka
Złotowianka 19.06.2020, 13:54
Kto tych Pisiorów do nas ściąga? Pulit? Goławski? Ludzie was rozliczą za to !!!!
haha
haha 19.06.2020, 13:37
hahahahahahaha
jbaPIS
jbaPIS 19.06.2020, 11:51
bedzie opowiadal jak to 70mln z mojego i waszego bezprawnie wydal czy to tym ze wszyscy sa rowni no chyba ze jestes gornikiem to wtedy jestes rowniejszy i dostaniesz 100% postojowego - a moze opowie jak to ARMM kupowala mial weglowy przed pandemia ?

Pozostałe