Sparta trenuje

  • 21.05.2020, 19:27
  • iej
Sparta trenuje
Seniorzy i juniorzy Sparty Złotów wznowili treningi

Dzisiaj młodsi i starsi piłkarze Sparty Złotów trenowali na obiektach przy ul. Wioślarskiej, seniorzy na głównej płycie pod wodzą trenera Tomasza Miedzińskiego, juniorzy na boisku treningowym z trenerem Mariuszem Ziatykiem. Zachowano zalecenia dotyczące liczby osób na treningu, które są zadowalające. Nawet jeśli odejmie się piłkarzy, którzy zadeklarowali odejście ze Sparty do Iskry Szydłowo - Czaplę, Zielińskiego, Wiśniewskiego oraz nieobecnego dzisiaj Fertikowskiego. Kilku zawodników powróciło, dojdą juniorzy, czynione są starania o grę w rodzimym klubie wychowanków Sparty, którzy trenują w Chemiku Bydgoszcz. Działacze Sparty z trenerem na czele nie kryją optymizmu przed nowym sezonem V ligi - będzie dobrze!

Przypomnijmy, że od 18 maja na otwartych pełnowymiarowych boiskach piłkarskich – mogą przebywać maksymalnie 22 osoby + 4 trenerów

iej

iej

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ewig
Ewig 26.05.2020, 10:54
Do boju!

Pozostałe