Kto truje psy w Złotowie???!!!

  • 03.04.2020, 21:49 (aktualizacja 04.04.2020, 16:09)
  • iej
Kto truje psy w Złotowie???!!!
Uwaga właściciele czworonogów w Złotowie!

Wpis z grupy na facebooku:

Na osiedlu przy ul. Piaskowej ktoś mądry truje psy - wyrzuca zatrute jedzenie. Dwóch naszych znajomych straciło swoich pupili. Nastąpiła szybka reakcja, nie zdążyli nawet do weterynarza!
Uważajcie!!! A ty g... oby cię spotkała surowa kara.

Proszę udostępnijcie dalej!

Być może ktoś z naszych Czytelników zauważył coś podejrzanego? Uważajcie na swoje czworonogi!!!

Sprawa została zgłoszona na policję.

iej

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 07.04.2020, 00:46
Do Miłośniczka psów wes się jeb..j w łeb
Miłośniczka psów
Miłośniczka psów 04.04.2020, 15:48
Karać właścicieli psów, że swoim niewłaściwym postępowaniem narazili je na cierpienie.
Łukowiec
Łukowiec 04.04.2020, 11:15
U nas w Łukowej jest gość, ktory truje koty. Wszyscy wiedzą kto, ale nikt go nie zlapał na ,,gorącym uczynku".
psy tylko w kojcach koło domu
psy tylko w kojcach koło domu 04.04.2020, 10:55
Nadal puszczają luzem te duże psy.Na skwerze ,za przychodnią obok parkingu,codziennie luzem puszczają psy.Osoba w zółtej dużej kurtce z kapturem i z papierosem w ręku nigdy kupy po psie dużym nie zbiera. Nigdy tu nie ma Staży Miejskiej ani policjanta.Ten plac to jeden wielki smród po sikach i kupach psich a deszcz nie pada.
Kobiety zbierają po psie ,mężczyźnie,w większości nie.
W blokach powinno zakazać się trzymania dużych psów.Tylko yorki i koty w blokach.
EKO
EKO 04.04.2020, 10:54
Wszystko można zrozumieć ale dlaczego ludzie tłumaczą bandytyzm i zabójstwo tym że ktoś wykłada trutki na lisy. W dobie dzisiejszych czasów ktoś truje lisy i inne nie szkodniki. Nie tępi się szczurów które ludzie mają dzisiaj w budynkach i mieszkaniach a bandyckie występki które dla właścicieli psów są ogromną traumą tłumaczy się w tak durny sposób.
Co komu zrobi lis?
Jan
Jan 04.04.2020, 06:05
Ile to razy widziałem, ze (dalsza) sąsiadka idzie z psem na spacer a on sika na moje ogrodzenie! Ludzie puszczają luzem psy, żeby nie nasrały na ich własnym podwórku. Jeżeli pies jest prowadzony na smyczy - nigdy nie zje żadnej trutki. Chyba, że jakiś cham je podrzuca na wybiegi dla psów.
Nita
Nita 04.04.2020, 17:20
Jan. Nie dajesz sobie rady z sąsiadką a chcesz pouczać wszystkich jak sobie radzić z psem.
Romano
Romano 03.04.2020, 22:34
Ludzie wykładają trutki na lisy, kuny i inne zwierzaki. A pilnowanie psów należy do ich właścicieli
Gr
Gr 03.04.2020, 22:17
Co za zheb dzisiaj psa puszcza? Psa trzeba pilnować, iść na smyczy.

Pozostałe