Cenna współpraca

  • 26.03.2020, 16:18 (aktualizacja 26.03.2020, 16:21)
  • iej
Cenna współpraca
Starosta Złotowski Ryszard Goławski informuje o współpracy nawiązanej z firmą Rek-Swed

Bardzo się cieszę, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie ludzka solidarność i bezinteresowność widoczne są tak wyraźnie. 

Razem z Przewodniczącym Rady Powiatu Julianem Brewką odebraliśmy dziś z firmy Rek-Swed w Blękwicie pierwszą partię uszytych tam maseczek ochronnych - 600 sztuk. Przekazaliśmy je Szpitalowi Powiatowemu w Złotowie. 

Na jutro gotowych będzie 1000 maseczek. 

Dziękujemy za tę pracę - nieodpłatną i wykonywaną z sercem.

Udało się nam zawiązać świetną współpracę - starostwo zapewniło materiał, a pracownicy Rek-Swedu wykonali maseczki. Dziękuję!

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jw
jw 28.03.2020, 17:58
Zastanawiam się, dlaczego za starostą czy przewodniczącym rady zawsze musi chodzić fotograf. I dlaczego jeśli ktoś robi dobrą robotę, to ci panowie muszą się przypiąć, że niby to ich zasługa. Infantylne to.
ystudifog
ystudifog 28.03.2020, 14:03
Robią - źle, nie robią - źle... A krytykują jak zwykle ci, którzy poza krytykowaniem nie potrafią nic...
kobra
kobra 27.03.2020, 22:44
Jeżeli jedna z tych trzech osób na zdjęciu miała koroną, to już wiadomo ża mają wirusa te trzy osoby. Gdzie jest POLICJA???????
naski pewnie na wybory dopiero dadzą,spryciarze
naski pewnie na wybory dopiero dadzą,spryciarze 27.03.2020, 10:29
Obudziliście sie wkońcu Brewka z Goławskim !!! macie żólwi reflex.
A co ze społeczeństwem miasta i powiatu ?
Od czasu do czasu ludzie muszą wyjść z domu.
Pielęgniarka
Pielęgniarka 27.03.2020, 09:26
Wielki wstyd dla starosty, to on powinien jako główny szef finansów szpitala zapewnić środki na artykuły pierwszej ochrony służby medycznej. Jesli brakuje tego w szpitalu to za co są kilkudziesięcio tysięczne nagrody dla dyrektor szpitala ? Starosta promuje się w firmie która szyje maseczki na wlasny koszt ? Wstyd !!! Wielkie brawa dla Rek Swed
ADA
ADA 26.03.2020, 21:08
Z czego samemu uszyć maseczkę.
Prawo i Sprawiedliwość
Prawo i Sprawiedliwość 26.03.2020, 20:12
Trzy osoby obok siebie - po 5 tys. grzywny będzie dla tych osób !!!!
OTTO
OTTO 26.03.2020, 16:39
A proszę pokazać hale produkcyjną. Jaki ścisk i czy nie przybędzie nam chorych?
1
1 27.03.2020, 20:01
Ciebie w środku nie widać
Max
Max 26.03.2020, 16:30
Gdzie można zakupić jakiekolwiek maseczki ?
ob.
ob. 26.03.2020, 17:22
Otóż to, cały świat chodzi w maseczkach, a u nas co? Szyją dla szpitala? Przecież minister codziennie mówi, że nasza służba zdrowia przygotowana, jak żadna inna na świecie. Kiedy maseczkę będzie można kupić, by bezpiecznie wyjść po zakupy?

Pozostałe